V ČR se začal prodávat notebook Lenovo ThinkPad T570
autor: Mirek Kočí , publikováno 19.4.2017

Mezi podnikové notebooky zamířil model Lenovo ThinkPad T570. Kromě vysokého výkonu a bohaté konektivity zaujme špičkovým zpracováním a k jeho přednostem patří také nadprůměrná výdrž baterie.

Lenovo ThinkPad T570 přichází v konzervativním designu s praktickou podsvícenou numerickou klávesnicí a s hmotností pouhých 2,04 kilogramu. Podle výrobce byly při konstrukci notebooku použity kvalitní a pevné materiály, které obstály i při náročném armádním testování.

Dostatečný výkon počítači poskytují výkonné procesory Intel Core sedmé generace, až 32GB operační paměť, rychlé SSD úložiště a operační systém Windows 10 Pro. Samostatnou kapitolou je pak výdrž baterie, která tento 15,6palcový notebook (rozlišení Full HD) udrží v chodu až 16 hodin na jedno nabití. Výdrž přitom ještě prodlouží technologie Power Bridge, která umožňuje výměnu akumulátoru bez nutnosti notebook vypnout. S přídavnou cestovní baterií, kterou je možné vyměnit za chodu, tak můžete pracovat až 21 hodin bez přerušení.

 

V ČR se začal prodávat notebook Lenovo ThinkPad T570 V ČR se začal prodávat notebook Lenovo ThinkPad T570

ThinkPad T570 se může pochlubit i širokou nabídkou portů včetně USB-C s podporou technologie Intel Thunderbolt 3. Notebook je možné také nakonfigurovat s možností připojení WWAN, takže uživatelé mohou mít vždy k dispozici přístup k 3G nebo 4G mobilním sítím. Počítač je vybaven i čtečkou otisku prstů, která umožňuje bezpečnější přihlašování s jediným dotykem. Nechybí ani podpora funkceWindows Hello a čip dTPM 2.0, který šifruje data.

Notebook Lenovo ThinkPad T570 se v tuzemských obchodech prodává od 39 790 Kč včetně DPH.

V ČR se začal prodávat notebook Lenovo ThinkPad T570Tagy: Lenovo ThinkPad T570  Lenovo  ThinkPad T570  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
20.4.2017 17:16:06   86.49.24.xxx 00
Mit to jeste volitelne Geforce GPU, tak o tom uvazuju.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.