Acer zahajuje prodej nových tenkých all-in-one počítačů řady Aspire
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 13.3.2017

Firma Acer nyní přichází na trh se dvojicí nových počítačů typu all-in-one série Aspire, které se mohou pochlubit tenkou konstrukcí, elegantním vzhledem, či třeba odnímatelnou web kamerou.

První a větší model je Acer Aspire C24. Jak už název napovídá, displej tohoto počítače je 24", nebo přesněji 23,8" s rozlišením Full HD. Displej je obehnán stejně jako u menšího provedení AiO hliníkový rámečkem a na výběr budeme mít ze stříbrného a zlatého provedení. Mozkem zařízení je procesor Intel Core i3-6100U (popřípadě Core i5-6200U ve vyšší konfiguraci) z rodiny Skylake.

Acer zahajuje prodej nových tenkých all-in-one počítačů řady Aspire

Tomu sekunduje 8 GB operačních pamětí a vnitřní úložiště se může skládat až ze 128 GB SSD společně s 1TB HDD. Mezi konektivitou najdeme jeden gigabitový ethernetový, dvojici USB 3.0, dva porty USB 2.0, 3,5mm audio jacky pro sluchátka a mikrofon a čtečku karet SD.

Nechybí ani integrované stereo reproduktory. Menší Aspire C22, který má menší displej přijde buď se zmíněným procesorem Core i3, nebo s úspornějšími Celerony řady Braswell. Sekundují mu potom pouze 4 GB RAM. Cena menšího z obou počítačů začíná už na 11 000 Kč, zatímco za větší zaplatíme v základu zhruba 17 000 Kč.

 Zdroj: NextPowerUpTagy: Acer  Aspire  C22  C24  AiO  PC  počítač  all-in-one  Intel  Skylake  Braswell  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.