Cooler Master představuje skříň MasterCase Pro 6
autor: Mirek Kočí , publikováno 15.2.2017

MasterCase Pro 6 je modulární počítačová skříň střední velikosti (tzv. mid-tower), která nabízí systém FreeForm umožňující snadné úpravy exteriéru i interiéru.

MasterCase Pro 6 odlišují od svých předchůdců přímé linie a celkový rovnoměrný design. Plochý vrchní, přední i zadní panel jsou jednotně vyvedeny v tmavě šedé barvě. Odklápěcí přední panel skrývá prostor pro CD/DVD mechaniku a na spodu červené či modré podsvícení. Pod krytkou na vrchní části je umístěn I/O panel.

Přirozené proudění vzduchu je zajištěno úzkými otvory v každém z rohů, účinnost podporuje také magnetický dvoupolohový přední a vrchní panel zvětšující ve zdvižené poloze prostor pro chlazení.  Další možností je využít vodní chlazení s montáží 297mm chladiče na vrchní či přední stranu do připraveného rámečku.

Cooler Master MasterCase Pro 6 nabízí obvyklou variabilitu rozložení včetně bohatě nastavitelných a odnímatelných částí. Uvnitř se nachází dvě schránky pro čtyři SSD a panel oddělující kabeláž pro přehlednou a bezproblémovou instalaci. Modularitu podporuje také „clip-and-click“ panel pro umístění boxu na disky. Další úpravy jsou možné díky stále rostoucímu množství dostupného příslušenství. Kompletní přehled najdete v sekci Maker Made a FreeForm.

Počítačová skříň Cooler Master MasterCase Pro 6 bude dostupná od dubna letošního roku s modrým a červeným LED podsvícením. Cenu pro český trh zatím neznáme.

Cooler Master představuje skříň MasterCase Pro 6Tagy: Cooler Master  MasterCase Pro 6  CM  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.