Hewlett-Packard vyměňuje nebezpečné baterie v noteboocích
autor: Mirek Kočí , publikováno 30.1.2017

Pokud jste si v minulých letech pořídili notebook značky Hewlett-Packard, je možné že máte doma model s vadným akumulátorem. Firma svolává na opravu počítače prodané mezi březnem 2013 a dubnem 2016. Důvodem jsou vadné akumulátory, které mohou způsobit popáleniny nebo v krajním případě dokonce začít hořet.

Společnost HP doporučuje svým zákazníkům, aby provedli kontrolu baterií, které ve svých noteboocích aktuálně používají a případně si zažádali o výměnu. Problematické jsou baterie v noteboocích ProBook, ENVY, Compaq Presario a Pavilion a také akumulátory, které byly v tomto období prodávány jako příslušenství nebo náhradní díly či výměnný díl v rámci podpory.

Zda akumulátor ve vašem notebooku pochází z problémové série, můžete ověřit přímo na stránkách HP. Pro základní orientaci může také posloužit čárový kód uvedený na baterii. Mezi potencionálně problematické notebookové baterie patří ty, jejichž číslo (najdete pod čárovým kódem na baterii) začíná na: 6BZLU, 6CGFK, 6CGFQ, 6DEMA, 6DEMH, 6EBVA, 6CZMB a 6DGAL.

Hewlett-Packard vyměňuje nebezpečné baterie v noteboocích

ZdrojTagy: Hp  Hewlett-Packard  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.