Myš Cooler Master MasterMouse Pro L s RGB podsvícením představena
autor: Mirek Kočí , publikováno 29.8.2016

Do prodeje zamířila herní myš MasterMouse Pro L. Nabízí kvalitní optický senzor s 12 000 dpi a RGB podsvícení. Díky dodávaným vyměnitelným panelům je vhodná pro různé styly držení.

Symetricky vyvedená myš tmavé barvy s matným neklouzavým povrchem je ozvláštněna plně nastavitelným RGB podsvícením tří zón – skrolovacího kolečka, LED indikátorů zvoleného dpi po obou stranách a paprsku vedoucího po zadní části. Podsvícení je možné nastavit v několika režimech (statický, dýchání, prolínání barev a další) a uložit do pěti uživatelských profilů.

Zajímavým designovým a hlavně funkčním prvkem MasterMouse Pro L jsou dva dodávané typy vrchních a bočních panelů. Zejména hlavní kryty odlišné délky optimalizují tvar myši pro vyšší či mělčí úchop. Boční díly se liší svým povrchem, zatímco hladký s UV lakem zamezí opotřebení či zašpinění, hrubý s texturou zajistí pevný a jistý stisk. Pokročilejší uživatelé si mohou zdarma stáhnout šablonu pro 3D tisk a vytvořit si vlastní boční panely.

Levé i pravé tlačítko myši je osazeno spínači Omron s dlouhou životností. Trvanlivost podtrhuje také použití extra výztuhy v oblasti vstupu opleteného kabelu.

Bohaté vnitřnosti reprezentuje kvalitní optický senzor PixArt PMW3360 s rozlišením až 12 000 dpi s možností nastavení ve čtyřech úrovních, který sleduje pohyby v reálném čase s nulovou akcelerací a žádným softwarově dopočítávaným rozlišením. Myš je vybavena 32bitovým ARM procesorem s vlastní 512kB pamětí, umožňující vytváření vlastních profilů dostupných po uložení skrze funkci plug and play na každém zařízení. Uživatelský profil může obsahovat nastavení dpi, specifické namapování tlačítek, podsvícení apod. Přepínání profilů je dostupné tzv. „za běhu“ prostřednictvím tlačítka na myši.

Cooler Master MasterMouse Pro L obsahuje také sedm, respektive čtrnáct programovatelných tlačítek. Toto rozšíření poskytuje funkce Storm Tactix, která je aktivována dodatečným tlačítkem, přepínajícím, resp. zdvojujícím každé programovatelné tlačítko a jím spuštěnou akci.

MasterMouse Pro L bude na českém trhu dostupná v následujících týdnech za doporučenou koncovou cenu 1 730 Kč s DPH.

Myš Cooler Master MasterMouse Pro L s RGB podsvícením představena

Zdroj: CMTagy: Cooler Master  MasterMouse Pro L  myš  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.