OnePlus 3 jde na dračku, kvůli tomu se na měsíc přestal prodávat
autor: Mirek Kočí , publikováno 11.8.2016

Spoluzakladatel firmy OnePlus Carl Pei v minulých dnech na oficiálním fóru oznámil, že jsou nuceni na nějaký čas pozastavit v celé Evropě prodej vlajkové lodi OnePlus 3. A jak uvedl, tak se následně také stalo. Smartphone není možné objednat od 9. srpna a tento stav bude platit až do 12. září. Omezení platí bohužel i pro Českou republiku.

Důvodem pro pozastavení prodejů je enormní poptávka zákazníků. Měsíční pozastavení výrobce využije pro naskladnění dostatečného množství zásob, aby nedocházelo k dlouhému čekání po objednání, jako je tomu v současné době.

Společnost OnePlus prodávala systémem pozvánek své první dvě generace stejnojmenného smartphonu, u novinky ale zvolila jinou strategii – telefon na trh uvedla tak říkajíc na divoko. Výroba však postupně zvyšující se poptávku nestačila uspokojit.

OnePlus 3 je špičkový model s elegantním kovovým tělem a hlavně cenovkou, která se do očí vysmívá předraženým mobilům konkurence. Prodává se za 10 990 Kč.

Za tyto peníze zákazník dostane v současnosti nejvyšší dostupnou mobilní výbavu, ve které nechybí procesor Snapdragon 820, 6 GB RAM či kvalitní fotoaparát s rozlišením 16 Mpx a podporou nahrávání 4K videa. Telefon také podporuje všechna tuzemská LTE pásma.

OnePlus 3 jde na dračku, kvůli tomu se na měsíc přestal prodávat

Zdroj: ACTagy: OnePlus 3  OnePlus  Android  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

34 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 14.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.