V ČR se začaly oficiálně prodávat chytré hodinky značky Pebble
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.1.2016

Megahit ze serveru Kickstarter, chytré hodinky Pebble s e-ink displejem a multiplatformní konektivitou, se oficiálně začaly prodávat v České republice. Zákazníkům jsou dostupné v provedeních Classic, Time a Time Steel. Nejnovější model Time Round dorazí později. V české distribuci zatím chybí i starší Pebble Steel.

Oficiálním dovozcem chytrých hodinek značky Pebble pro český trh je společnost Recall, přední distributor GSM příslušenství. Hodinky lze zakoupit prostřednictvím vybraných obchodních partnerů nebo autorizovaného e-shopu www.pebblewatch.cz. Do budoucna by se na tuzemském trhu měly objevit i různé vyměnitelné pásky (kovové, silikonové, kožené a chytré).

Pro Pebble Watch je dnes dostupných už zhruba 6 500 aplikací. Hodinky si rozumí s Androidem a iOS. Omezeně pak podporují také platformy BlackBerry OS a Windows Phone.

 

V ČR se začaly oficiálně prodávat chytré hodinky značky Pebble V ČR se začaly oficiálně prodávat chytré hodinky značky Pebble V ČR se začaly oficiálně prodávat chytré hodinky značky Pebble

V ČR se začaly oficiálně prodávat chytré hodinky značky Pebble

Zdroj: cnewsTagy: Android  iOS  Pebble  Recall  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
26.1.2016 15:33:03   151.249.104.xxx 00
Koukám že další český prodejce zase nasadil cenu Pebble Time Steel jsou o více jak 2000 dražší než pokud je koupíte přímo od Pebble.....a to jsem započítal i DPH

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

15 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.