Lenovo Vibe S1 Lite: Zaměřeno na selfie
autor: Mirek Kočí , publikováno 6.1.2016

Společnost Lenovo dovezla do Las Vegas, kde už brzy vypukne veletrh CES, množství nových produktů. Mezi novinkami najdeme například nejtenčí konvertibilní laptop na světě Yoga 900SP, modulární X1 Tablet nebo smartphone Vibe S1 Lite, který si oblíbí zejména selfie maniaci.

Telefon je osazen 64bitovým procesorem od MediaTeku (MT6753), kde je každé jádro taktované na 1,3 GHz. Doplní ho i 2GB RAM a vnitřní úložiště o velikosti 16 GB, které lze doplnit o paměťovou microSD kartu.

Smartphone s 5,5palcovým Full HD displejem (rozlišení 1 920 × 1 080 pixelů) udělá radost hlavně všem selfieholikům. Na čelní straně má osmimegapixelovou kamerku se snímačem od Sony, kterou doplňuje blesk. Takže autoportréty budou dostatečně ostré i za zhoršených světelných podmínek.

Hlavní fotoaparát umístěný na zádech má rozlišení třináct megapixelů a sekunduje mu dvoutónová přisvětlovací dioda.

Lenovo Vibe S1 Lite: Zaměřeno na selfie

Ve výbavě najdeme také podporu rychlých mobilních dat (LTE cat. 4), 2G/3G, Bluetooth 4.0, WiFi 802.11 b/g/n, navigační systémy GPS a A-GPS i specialitu, která se již v moderních smartphonech až tak často nevidí – FM rádio.

Telefon s rozměry 145 × 71 × 8,6 mm je rovněž osazen baterií s kapacitou 2 700 mAh. Operačním systémem je Android 5.1.1 Lollipop.

Na trhu se Lenovo Vibe S1 Lite objeví za doporučenou cenu 199 dolarů. Podobnou cenu můžeme očekávat i v eurech, takže u nás by telefon mohl být k dostání za zhruba 6 400 Kč.

Lenovo Vibe S1 Lite: Zaměřeno na selfieTagy: Android  Lenovo  Lenovo Vibe S1 Lite  Vibe S1 Lite  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.