Firemní notebook Toshiba Tecra Z40 láká na dlouhou výdrž
autor: Mirek Kočí , publikováno 14.12.2015

Toshiba začala na českém trhu prodávat vrcholnou konfiguraci notebooku Tecra Z40, který na první pohled zaujme hořčíkovým šasi i celkem slušnou výbavou, ve které najdeme procesor Intel Core i7 i75600U taktovaný na frekvenci 2,6 GHz, 8 GB RAM či 256GB solid-state disk. Displej má úhlopříčku čtrnáct palců a rozlišení 1 600 × 900 bodů.

Snadné připojení ke všem typům monitorů, displejů i projektorů zajistí (v plné velikosti) konektory D-SUB a HDMI. Vysokou bezpečnost pak obstará čtečka otisků prstů, a aby toho nebylo málo, je tu také čtečka na čipové karty smart card. Pro případ ztráty nebo odcizení notebooku a ochranu citlivých firemních dat je v modelu Tecra Z40 integrován vlastní BIOS, TPM čip a data na SSD disku jsou plně šifrována.

Uživatelé mají na výběr různé verze operačního systému. Předinstalován je systém Windows 7 Professional, přibaleny jsou však i DVD disky s Windows 8 a samozřejmostí je také stále bezplatná možnost upgradu na Windows 10. Počítač se může pochlubit i vysokou výdrží na jedno nabítí baterie. Podle benchmarku MobileMark 2012 zvládne běžet až 15 hodin.

Doporučená koncová cena počítače Toshiba Tecra Z40 je 45 790 Kč včetně DPH. Na českém trhu je na něj poskytována tříletá záruka onsite s opravou u zákazníka a zároveň záruka spolehlivosti, která platí po dobu jednoho roku od zakoupení přístroje. Ta zajišťuje, že pokud notebook vypoví službu během prvního roku od zakoupení kvůli výrobní vadě, získá zákazník kromě bezplatné opravy zpět i celou pořizovací cenu přístroje.

Firemní notebook Toshiba Tecra Z40 láká na dlouhou výdrž

Firemní notebook Toshiba Tecra Z40 láká na dlouhou výdržTagy: Tecra Z40  Toshiba  Toshiba Tecra Z40  Windows Phone  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.