Trust uvádí na český trh reproduktor Urban Dixxo s LED světelnou show
autor: Mirek Kočí , publikováno 7.12.2015

Urban Dixxo je bezdrátový přenosný reproduktor válcovitého tvaru doplněný o LED reagující na rytmus hudby. Mezi jeho další přednosti patří výkon 20 wattů (10 W RMS) a bohatá konektivita, chlubí se výrobce.

Repráček lze připojit přes bezdrátové rozhraní bluetooth na vzdálenost až deset metrů nebo přes klasický 3,5mm audio kabel. Díky integrovanému MP3 přehrávači umožňuje netradičně reprodukci hudby i z microSD a microSDHC karet nebo USB flash disků. Podporované formáty jsou MP3, WMA a WAV. Uživatelé mohou využít kdykoli také hands-free volání.

Ovládání se nachází na vrchní straně reproduktoru. K dispozici jsou klasická multimediální tlačítka pro ovládání hlasitosti, spuštění či zastavení skladby, ale také tlačítka pro výběr vstupu signálu a změnu režimu světelné show. Vestavěný dobíjecí akumulátor by měl dle informací uvedených v tiskové zprávě nabídnout v ideálním případě až patnáct hodin nepřetržitého přehrávání.

Bezdrátový reproduktor Trust Urban Dixxo je na českém trhu dostupný za doporučenou koncovou cenu 2 299 Kč s DPH.

Trust uvádí na český trh reproduktor Urban Dixxo s LED světelnou show Trust uvádí na český trh reproduktor Urban Dixxo s LED světelnou show

Trust uvádí na český trh reproduktor Urban Dixxo s LED světelnou showTagy: Urban Dixxo  Trust  reproduktor  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
10.12.2015 10:31:02   192.168.2.xxx 00
Akorát to nebude "repráček", ale dvoupásmová bedna s poctivými 40W sinusového výkonu. A ne jedna, na každý kanál zvlášť, plus subwoofer 150W, který už ale nebude bezdrátový, jen jako centrála k těm satelitům. Na přenos hodlám použít "bezdrátový SCART" modul. Zatím nevím rozhodnout, jestli světýlka budou blikat jen jako klasická "barevná hudba", anebo tam dám i nějaký "stroboskop".

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.