HTC HD2 dostalo neoficiální Android 6.0 Marshmallow
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.12.2015

Poslední zajímavý smartphone pro Windows Mobile je už šest let starý, ale komunita jej nadále udržuje při životě. Tentokrát se na něm v rámci distribuce Cyanogenmodu 13 podařilo rozběhat nejnovější Android 6.0 Marshmallow.

Ne vše je ale zatím vyladěno a telefon s tímto systémem nelze používat jako primární zařízení. Uživatel fóra XDA macs18max, který nový Android na „hádédvojku“ převedl, tvrdí, že plně funkční je pouze displej, reproduktor a WiFi. V žádném případě si tedy nezavoláte ani nenapíšete SMS.

HTC HD2 můžeme přirovnat k nezničitelnému kyborgovi z filmu Terminátor, který se vždycky vrátil. Za celou historii mobilů bylo uvedeno jen málo zařízení, které mají u vývojářů z XDA fóra srovnatelnou podporu.

Smartphone z roku 2009 se může pochlubit displejem s úhlopříčkou 4,3palce s rozlišením 800 × 480 pixelů, jednojádrovým procesorem Scorpion od Qualcommu a na svou dobu také neuvěřitelným množstvím 448 MB operační paměti RAM. Ve známém benchmarku AnTuTu si telefon s Androidem 6.0 připsal 5 304 bodů.

HTC HD2 dostalo neoficiální Android 6.0 Marshmallow HTC HD2 dostalo neoficiální Android 6.0 MarshmallowTagy: Android  CyanogenMod  HD2  HTC  HTC HD2  Marshmallow  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

16 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 7.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.