Genius uvedl v ČR mobilní bluetooth reproduktor SP-920BT
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.11.2015

Další novinkou od Genius na našem trhu je bluetooth stereo reproduktor SP-920BT. Podle výrobce zaujme všechny, kteří rádi poslouchají hudbu při každé příležitosti.

Integrovaný akumulátor v malém sympatickém repráčku, který je dostupný v několika barvách, umožňuje přibližně osm hodin poslechu hudby při středním výkonu. Tato provozní doba většinou stačí na celodenní provoz, navíc se baterie nabíjí přes microUSB konektor a tak je možné využít běžnou nabíječku mobilního telefonu nebo dokonce powerbanku. 40mm měniče s výkonem 2× 3 watty se subwooferem by měly nabídnout slušnou reprodukci zvuku.

Jednoduché spárování a komunikaci zařízení s reproduktorem zajišťuje technologie bluetooth 4.0. Pomocí tohoto rozhraní je možné ovládat například mobilní telefon pomoci ovládacích prvků umístěných na reproduktoru a přepínat tak skladby, regulovat hlasitost, nebo dokonce přijmout hovor. Genius SP-920BT má vestavěný mikrofon a tak může sloužit i jako praktické handsfree s hlasitým odposlechem v kanceláři. Krom toho je dále vybaven vstupem jack 3,5mm, který tak umožňuje propojení s jakýmkoli zařízením s výstupem na sluchátka.

Nezanedbatelnou součástí reproduktoru je také design. Módní barvy ve spojení s tvarem kostky tvoří skvělý doplněk, který nezůstane nikdy bez povšimnutí.

Doporučená cena Genius SP-920BT je 620 Kč s DPH.

 Genius uvedl v ČR mobilní bluetooth reproduktor SP-920BTTagy: Android  Genius SP-920BT  iOS  Windows Phone  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.