Toshiba představuje SDHC kartu s technologií TransferJet
autor: Mirek Kočí , publikováno 8.10.2015

Díky technologii TransferJet karta umožňuje majitelům digitálních fotoaparátů a kamer rychlý přenos fotografií a videí do mobilních zařízení, jako jsou tablety, notebooky a smartphony.

Toshiba se chlubí, že pomocí jejího speciálního rozhraní je možné bezdrátově například zálohovat 100 pořízených fotografií o kapacitě 230 MB z fotoaparátu do notebooku za pouhých 4,8 vteřiny. Obávaná datová synchronizace dvou zařízení, která trvá obvykle velmi dlouho, je za předpokladu nutnosti přenosu 1 GB dat otázkou pouhých 20,9 sekundy.

Přenos je možný jen na krátké vzdálenosti, proto je také nadprůměrně bezpečný. Bezpečnost je zajištěna možností specifikace a omezení zařízení, se kterými je možné se propojit a přenášet data. I manuálně lze snadno ovlivnit, která zařízení jsou v těsné blízkosti.

Aby mobil nebo tablet technologii TransferJet podporoval, je zapotřebí zakoupit adaptér. Výrobce nabízí jak USB adaptér pro PC s označením TJEU00AUXB, tak i microUSB adaptér pro androidí telefony TJM35420MU a TJM35420AMU. Majitelé přístrojů od Applu mohou kupovat adaptér s označením TJEU00LTB. Nová SDHC karta s 16GB kapacitou se prodává pod názvem THN-J301W0160E6.

 Toshiba představuje SDHC kartu s technologií TransferJet

Zdroj: ToshibaTagy: Android  iOS  SD  Toshiba  TransferJet  Windows Phone  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
9.10.2015 08:23:46   15.195.185.xxx 30
Muhahaha. Je to bezdrotove, ale citacku k tomu musim priamo pripojit k telefonu. Ci musim pripajat SD reader, alebo iny druh adapteru, to mi je jedno. Takze pridana hodnota miziva.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.