Kancelářský balík Office už využívá více jak miliarda lidí
autor: Lucie Jiříková , publikováno 28.9.2015

Společnost Microsoft spustila zajímavou internetovou stránku „Microsoft by the Numbers“. Jak je patrné už z názvu, na ní uveřejnila několik zajímavých čísel týkajících se vybraných produktů společnosti.

Z uvedených informací je patrné třeba to, že kancelářský balík Microsoft Office si na své iPhony, iPady a Androidy stáhlo přes 100 milionů uživatelů, že Windows 10 už je nainstalovaný na více jak 75 milionech zařízení nacházejících se ve 192 zemích světa, že Skype Translator dokáže přeložit vaši hlasovou konverzaci již do šesti světových jazyků včetně angličtiny, španělštiny, němčiny, italštiny a mandarínštiny a nebo že Microsoft Office využívá přes 1,2 miliardy lidí (přibližně každý sedmý člověk na planetě).

Vedle poměrně seriózních informací se pak dozvíte i odlehčené zprávy, například že zaměstnanci Microsoftu v Redmondu každoročně sní na 984 000 porcí hranolek.

Kancelářský balík Office už využívá více jak miliarda lidí

 

Pokud si uvedené informace chcete prohlédnout všechny a v přehlednější podobě, neváhejte a navštivte stránky Microsoft by the Numbers.Tagy: microsoft  informace  microsoft by the numbers  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.