Parádní fantasy věžovku Kingdom Rush si nyní z Google Play můžete stáhnout zdarma
autor: Lucie Jiříková , publikováno 3.5.2015

Pokud jste fanouškem tower-defense her, právě nastal váš šťastný den. Do svého mobilu s Androidem si nyní můžete stáhnout jednu z nejlepších věžovek Kingdom Rush a to zcela zdarma.

Série Kingdom Rush proslula jak na mobilech s Androidem a iOS, tak i na počítačích. Aktuálně se jedná o trojici her - Kingdom Rush, Kingdom Rush Frontiers a Kingdom Rush Origins. Všechny tyto hry, včetně prápůvodce série, hry Kingdom Rush, ukrývají velké množství různorodých věží, které lze navíc upgradovat hned několika různými směry. Zajímavé jsou také doprovodné bonusy, jimiž nepřátele můžete kosit sami, například vyvoláním ohnivého deště, spršky šípů atd.

Dále jsou k dispozici různorodí hrdinové, které si před hrou volíte sami a kteří mají své vlastní atributy (rychlost, sílu, odolnost) po vzoru RPG her. Tyto hrdiny pak můžete ovládat v tom smyslu, že jim určujete, kam mají jít, případně na koho mají útočit. Mezi jednotlivými levely pak dochází k vylepšování dostupných věží. Posledním zajímavým prvkem hry jsou bossové. Ti klidně zaútočí na vaše věže, přičemž vaším úkolem je zprovoznit je. To probíhá formou minihry, která do Kingdom Rush vnáší trochu té akce.

Jak už jsem napsala v úvodu, Kingdom Rush je nyní na Google Play ke stažení zdarma. Lepší tedy bude, abyste si všechny její aspekty nezávazně vyzkoušeli na vlastní kůži. Určitě vás chytne!Tagy: hry  hra  strategie  tower-defense  kingdom rush  věžovka  android  google play  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

45 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 8.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.