DeepCool uvede na trh nevšední mini-ITX PC skříň GamerStorm TriStellar
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 23.4.2015

Společnost DeepCool chystá uvést na trh netradiční počítačovou skříň TriStellar z herní série GamerStorm, která je zajímavá zejména tím, že se skládá ze třech částí pro komponenty. 

Skříň je nevšední hlavně díky svému trojúhelníkovému tvaru a sestavení ze třech komor. Její celkové rozměry jsou 435 × 395 × 388 mm (š × h × v). Každá ze tří komor skříně TriStellar slouží k instalaci konkrétních komponent, které jsou propojeny prostřednictvím středového rozbočovače, jímž je vedena veškerá kabeláž. 

DeepCool uvede na trh nevšední mini-ITX PC skříň GamerStorm TriStellar

První část umístěná vpravo dole slouží k instalaci základní desky o formátu mini-ITX, na níž můžeme umístit chladič procesoru s maximální výškou 80 mm. Pokud nechcete procesor chladič vzduchem, můžete zvolit třeba nějaký AiO vodní chladič. Za tímto účelem je v této komoře pro desku prostor také pro 120mm radiátor vodního chlazení. 

DeepCool uvede na trh nevšední mini-ITX PC skříň GamerStorm TriStellar

Levá spodní komora je určena k instalaci napájecího zdroje, který může mít formát ATX. V této komoře se však nachází také prostor pro tenkou optickou mechaniku a dva 3,5" disky. Poslední, horní komora má na zadním panelu tři kryty slotů pro rozšiřující karty. Uvnitř komory se však nalézá pouze jeden řadič rozhraní PCI-Express 3.0 x16.

DeepCool uvede na trh nevšední mini-ITX PC skříň GamerStorm TriStellar

Do této komory tak lze umístit prakticky jakoukoliv grafickou kartu včetně dual-GPU grafiky GeForce GTX Titan-Z. Mimo grafických karet lze do této části skříně upevnit také další tři 3,5" nebo 2,5" disky. Na čele této komory je k vidění také I/O panel s dvěma porty USB 3.0 a dvěma audio konektory. 

Pokud Vás tato netradiční skříň zaujala, budete si ještě chvíli muset počkat na její cenu, kterou doposud výrobce neodtajnil.  

Zdroj: techPowerUpTagy: DeepCool  GamerStorm  TriStellar  PC skříň  case  mini-ITX  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

20 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 9.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.