Asus představil multimediální notebooky N551 s kvalitním zvukem
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.2.2015

Asus uvedl na český trh notebook N551 z řady N, která je zaměřena na multimediální zábavu. Novinka se nabízí hned v několika konfiguracích, společným jmenovatelem všech modelů je Full HD displej a elegantní design s povrchovou úpravou z broušeného kovu a soustřednými kruhy na víku.

Modely N551 jsou vybaveny 15,6" IPS displeji s Full HD rozlišením (1920 × 1080 bodů), které nabízejí horizontální a vertikální pozorovací úhly až 178 stupňů, vysoký jas a kontrast. K většímu pohodlí při práci na počítači využívá nová řada antireflexní panely, které pomáhají snížit únavu očí způsobenou rozptylujícími odrazy světla v jasném prostředí. Technologie Splendid pak automaticky upravuje barevný gamut, teplotu barev a přesnost barevného podání. 

Výkon zajišťují novince procesory Intel Core čtvrté generace, případně AMD ve spolupráci se samostatnou grafickou kartou Geforce série GTX 800, resp. AMD FX7600. Multimediálnímu zaměření notebooku odpovídá také další výbava v čele s reproduktory s technologií SonicMaster Premium od Bang & Olufsen ICEpower a také externí subwoofer s výkonem 11 wattů dodávaný v balení.

Počítače jsou rovněž vybaveny multidotykovým touchpadem s podporou gest a klávesnicí, která je podsvícená a její jas je možné regulovat, takže můžete pracovat za jakýchkoli světelných podmínek. Uživatelé jistě ocení i technologii okamžitého probuzení, jež umožňuje bleskově obnovit činnost notebooku během pouhých dvou sekund.

Cena modelu N551 začíná v Česku na 24 999 Kč s DPH. Ve druhém čtvrtletí roku bude nabídka rozšířena o další konfigurace zahrnující grafické karty Geforce GTX 950M.

 Asus představil multimediální notebooky N551 s kvalitním zvukem

Asus představil multimediální notebooky N551 s kvalitním zvukem

Zdroj: AsusTagy: N551  notebook  asus  N  Intel  AMD  GeForce  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.