Zalman vydal bezdrátovou myš s dlouhou výdrží ZM-M520W
autor: Mirek Kočí , publikováno 29.1.2015

Firma Zalman rozšířila svoji nabídku počítačového příslušenství o nový model bezdrátové myši ZM-M520W. Novinka má senzor s rozlišením 1600 dpi a v prodeji je za necelé tři stovky.

Bezdrátové připojení myši k počítači a skladné provedení uvítají především uživatelé notebooku. O přesné ovládání kurzoru se stará snímač Avago A3000 s maximálním rozlišením 1600 dpi.

Tlačítko pod rolovacím kolečkem umožňuje rychlé přepnutí mezi rozlišením 800 a 1600 dpi. Vzorkovací frekvence senzoru činí 4000 vzorků za sekundu, tvrdá tisková zpráva, kterou výrobce dnes rozeslal novinářům.

Zalma uvádí, že novinka vydrží na jedno nabití až dvakrát déle než běžné bezdrátové myši. Toho výsledku bylo prý dosaženo zavedením tříetapového pohotovostního režimu, který šetří baterii při delší nečinnosti.

Tlačítka myši by měla vydržet až 5 milionů kliknutí. Komfortní práci pak zajišťují kluzné podložky, omezující odpor při posunu a také gumové rolovací kolečko s povrchem usnadňujícím pohodlné posouvání prohlížených stránek.

Myš váží 545 gramů a je vybavena čtyřmi standardními tlačítky. Bezdrátový signál vysílače má dosah až 10 metrů. Rozměry ZM-M520W jsou 105,5 mm (D) × 58 mm (Š) × 31 mm (V).

Maloobchodní doporučená cena modelu Zalman ZM-M520W činí 294 Kč s DPH.

Zalman vydal bezdrátovou myš s dlouhou výdrží ZM-M520W

Zalman vydal bezdrátovou myš s dlouhou výdrží ZM-M520W

Zalman vydal bezdrátovou myš s dlouhou výdrží ZM-M520W

Zdroj: ZalmanTZTagy: Zalman  myš  ZM-M520W  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.