Další ze série ergonomických myší od Spire je Archer ICE
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 8.7.2014

Před několika měsíci jsme Vám přinesli zprávu o netypicky tvarované myši Archer II od firmy Spire, kterou nyní v produktové řadě ergonomických myší doplní další model s názvem Archer ICE. 

Pokud Vám již Archer II připadal jako kuriozita, bude se Vám Archer ICE patrně zdát jako naprostá šílenost. Přesto je její tvar navržený tak, aby byla vaše ruka v pohodlí i při dlouhodobé práci, čímž se může předcházet tzv. onemocněním RSI neboli poškození z opakovaného namáhání.

 Další ze série ergonomických myší od Spire je Archer ICE

Myš je tvarovaná do oblouku (odtud patrně název Archer) tak, aby byla poloha paže, lokte a zápěstí v přirozenější poloze a tedy i méně namáhaná než při držení tradičních myší. Netradiční tvarování by mělo také zajišťovat to, že ukazováček a dlaň nejsou v nepohodlném úhlu. Právě nesprávná poloha ukazováčku a dlaně je údajně hlavní příčinou únavy ruky a možnosti vzniku zmíněných onemocnění. 

 Další ze série ergonomických myší od Spire je Archer ICE

Jedná se o spíše o pracovní myš, nedočkáme se na ní tedy žádných herních výstřelků, přesto je myš vybavena 5D optickým snímačem, který zajišťuje solidní přesnost při práci i brouzdání internetem. Navíc jsou na levém boku umístěny dvě talčítka posunu vpřed a návratu na předchozí stránku. Připojit ji lze pomocí 1,5 m dlouhého USB kabelu.  

 Další ze série ergonomických myší od Spire je Archer ICE

Výrobce na myš poskytuje dvouletou záruku. Pořídit ji bude možné na konci července za cenu 36,95 euro vč. DPH, což je přibližně 1 000 Kč. 

Zdroj: TechPowerUpTagy: Spire  Archer ICE  myš  mouse  ergonomická  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.