Novinka Navrhněte vlastní sestavu a dostaňte za to peníze s HAL3000

Navrhněte vlastní sestavu a dostaňte za to peníze s HAL3000

Ondřej Štěpánek

27. 3. 2014 10:00 18

Právě skončilo 5. kolo soutěže s výrobcem počítačů HAL3000. Soutěž je určena všem počítačovým nadšencům a spočívá ve výběru vhodné konfigurace výkonného PC.

Mottem a titulem této zajímavé soutěže je „Poraz profíky a vydělej na tom“. Již z tohoto titulu je zřejmé, o co se jedná. Soutěž spočívá v souboji vlastní navrhnuté sestavy, která se postaví proti sestavě HAL3000. Pokud se fanouškům podaří navrhnout lepší sestavu za lepší peníze, než se kterou přijde vyzyvatel HAL3000, pak ji výrobce zařadí do běžného prodeje

Za každý prodaný kus této navrhnuté sestavy navíc vítězi náleží provize, která plyne ze smlouvy s výrobcem HAL3000. O tom, že jde o splnitelný úkol, se přesvědčil právě poslední výherce 5. kola soutěže, který navrhl jednoduchou sestavu bez dnes již spíše zbytečných komponent jako je například DVD mechanika.

i Zdroj: PCTuning.cz

Poslední výherce navrhl výkonnou sestavu se 4jádrovým procesorem Intel Xeon E3-1230V2 3,3 GHz a grafickou kartou MSI N760 TF 2GD5, založenou na základní desce ASRock B75 PRO3-M, která byla vsazena do skříně ZALMAN Z5 PLUS. Další výbavou skříně se stalo 8 GB DDR3 RAM pamětí TEAM, 60GB SSD disk SSDNow od KINGSTON, 1TB pevný disk WD Caviar Blue a tichý napájecí zdroj SEASONIC 500W. Součástí prodejní sestavy se stal také operační systém Windows 8.1.

Tento návrh vítěze 5. kola soutěže byl nazván HAL3000 VERSUS a je již nyní zařazen do nabídky HAL3000. U nás je k dostání za 24 299 Kč

Zdroj: TZ HAL3000