Společnost Aerocool uvádí na trh dva regulátory otáček ventilátorů ze série CoolTouch
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 1.2.2014

O těchto regulátorech jsme Vás informovali již v prosinci, nyní se však konečně oba regulátory, označené jako CoolTouch-R a CoolTouch-E, dostávají na trh.

Oba regulátory jsou čtyřkanálové a budou k dostání s černým a bílým rámečkem okolo displeje. Oba regulátory je možné namontovat do 5,25palcové pozice pro optické mechaniky. 

Pomocí regulátoru CoolTouch-E lze ovládat až čtyři ventilátory a to ve čtyřech rychlostních stupních, které jsou: vypnuto, 50%, 75% a 100%.  Na čele regulátoru je umístěn LCD displej o velikosti 100 × 25 mm, který může změnit barvu pozadí. Vybrat si lze z červené, zelené, žluté, modré, světle modré, bílé a fialové barvy pozadí. K regulátoru je možno připojit jak 3pinové, tak 4pinové PWM konektory, stejně jako 4pinový Molex, což zajišťuje dostatečnou variabilitu pro připojení větráků vaší skříně. 

Společnost Aerocool uvádí na trh dva regulátory otáček ventilátorů ze série CoolTouch

CoolTouch-R, tedy druhý nový regulátor, nabídne stejné vlastnosti, ale o něco širší výbavu v podobě portu USB 3.0 a čtečky paměťových karet, které jsou umístěny vedle displeje. Díky tomu je displej o něco menší a místo rozměrů 100 × 25 mm, je velký 85 × 25 mm. Zmíněná čtečka paměťových karet podporuje čtení paměťových karet formátů SD, SDHC, SDXC, MMC, RS MMC a miniSD. 

Společnost Aerocool uvádí na trh dva regulátory otáček ventilátorů ze série CoolTouch

A teď k samotným cenám nových regulátorů. Aerocool CoolTouch-E, tedy regulátor bez čtečky paměťových karet a portu USB 3.0, je nyní k dostání za cenu 24,50 € bez DPH, což je asi 675 Kč. Za druhý přírůstek, CoolTouch-R, si o něco připlatíte, jeho cena byla totiž stanovena na 32,50 € bez DPH, tedy asi 900 Kč. 

Zdroj: 1, 2, 3Tagy: Aerocool  CoolTouch  CoolTouch-R  CoolTouch-E  regulátor otáček ventilátorů  fan controller  LCD  čtečka paměťových karet  card reader  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.