Skříň Aerocool DS Cube je nyní k dostání v kombinaci černé a bílé
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 28.1.2014

Aerocool doplňuje svoji sérii PC skříní Dead Silent Cube o novou variantu této skříně, která je využívá kombinaci bílé a černé barvy panelů.

Přední a horní panely jsou u nové verze vyvedeny v bílé barvě, zatímco bočnice a zadní panel mají barvu černou. Vrchní panel lze doplnit o perforovaný kryt ventilátorů, který je dodáván také v černé barvě. Zakoupit bude možné také variantu skříně s akrylovým průhledným oknem do bočnice. Rozměry DS Cube se od ostatních modelů série neliší a činí 381 × 265 × 411 mm.

Skříň Aerocool DS Cube je nyní k dostání v kombinaci černé a bílé

Interiér skříně je potom vyveden také v černé barvě a lze do něj nainstalovat základní desky formátu micro-ATX. V šasi dále nalezneme jednu 5,25palcovou, tři 3,5" a dvě 2,5" pozice. Všechny tyto prvky jsou umístěny do třech klecí. Horní koš s 5,25" a 3,5" pozicí je možné oddělat, čímž vznikne větší prostor pro instalaci grafické karty o délce až 320 mm. 

Skříň Aerocool DS Cube je nyní k dostání v kombinaci černé a bílé

Držák základní desky má uprostřed výřez, pomocí něhož lze snadno nainstalovat CPU chladič bez nutnosti odmontování desky. Instalovaný chladič CPU může mít výšku až 190 mm. O chlazení skříně se stará jeden přední 200mm ventilátor, který vhání studený vzduch do skříně a jeden zadní 120mm, kterým je vyfukován teplý vzduch ze skříně. Další 140mm a 120mm větrák je možné namontovat do horního panelu. Samozřejmě v případě, že máte na vrchním panelu přidělán zmíněný perforovaný kryt. 

Skříň Aerocool DS Cube je nyní k dostání v kombinaci černé a bílé

Skříň je k dostání už i u nás a to za cenu pohybující se okolo 2 000 Kč.

Zdroj: TechPowerUpTagy: Aerocool  DS Cube  PC skříň  case  micro-ATX  Dead Silent Cube  HTPC  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.