Mobilní hra ArmA Tactics nyní i pro PC
autor: Ondřej Košťál , publikováno 2.10.2013

Původně hra pro mobilní zařízení se systémem Android a iOS od českého studia Bohemia Interactive, se nečekaně dočkala převedení na počítače.

ArmA Tactics je tahová taktická hra, která se řadí do stejnojmenné série her od českého studia Bohemia Interactive. Tento titul byl původně vyvíjen pro mobilní zařízení s operačním systémem Android a procesorem nVidia Tegra 3 a 4, postupně byl ale uveden i na platformě iOS a brzy bude podporovat i jiné procesory než jen Tegru.

Mobilní hra ArmA Tactics nyní i pro PC

Zajímavostí je především to, že se hra dočkala i vydání na PC platformě (Windows a Linux). Hra je dostupná skrze Steam za cenu 6,99 Euro (215 Kč). Oproti mobilní verzi má hra textury s mnohem vyšším rozlišením a také vylepšené některé efekty. Jinak zůstalo vše naprosto stejné, tedy i pro počítač celkem krkolomné ovládání.

Mobilní hra ArmA Tactics nyní i pro PC Mobilní hra ArmA Tactics nyní i pro PC

ArmA Tactics má české titulky a několik kampaní, které jste již mohli projít v mobilní verzi. Celková velikost hry je okolo 1 GB. Některé hry se předělávají z počítačů na mobilní zařízení (třeba Worms), jiné naopak z konzolí na počítače.

Zdroj: SteamTagy: ArmA  Tactics  THD  Bohemia Interactive  PC  hra  Linux  Windows  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.