Mad Catz přichází s bezdrátovým gamepadem C.T.R.L.R
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 11.6.2013

Společnost Mad Catz Interactive, Inc, představila svůj nový bezdrátový gamepad C.T.R.L.R, určený především pro mobilní a chytrá zařízení.

Jedná se inteligentní zařízení, které by mělo být možno pomocí Bluetooth propojit s jakýmikoliv chytrým telefonem či tabletem. Segment mobilního hraní v současnosti vzkvétá a proto se i vývojáři z Mad Catz rozhodli k vydání tohoto netradičního inteligentního zařízení. Ovladač resp. gamepad by měl hráčům umožnit příjemnější herní zážitek a snazší ovládání. Navíc zařízení využívá inovativní technologii GameSmart.

Mad Catz přichází s bezdrátovým gamepadem C.T.R.L.R

C.T.R.L.R herní zařízení podporuje tři Human Interface Device (HID) režimy. Prvním z nich je zmiňovaný GameSmart režim, který implementuje standardní HID ovládací prvky pro zjednodušení hraní v prostředí operačního systému Android. Dalším režimem je potom Mouse Mode, ten je vhodný pro hry, které vyžadují dotykové ovládání. V režimu PC jsou implementovány standardní ovládací prvky klasického gamepadu pro PC. 

Kromě toho C.T.R.L.R nabízí jak Bluetooth Classic, tak Bluetooth Smart (4.0) technologii, k připojení ke starším, budoucím i současným chytrým zařízením. GameSmart technologie dále mimochodem také umožňuje vývojářům her snadnější implementaci prvků konzolových her na mobilní zařízení. 

Mad Catz přichází s bezdrátovým gamepadem C.T.R.L.R

Zařízení by mělo být k dispozici v létě 2013, zahájení prodeje tedy můžeme očekávat již brzy. 

Zdroj: TechPowerUp


Tagy: Mad Catz  C.T.R.L.R  gamepad  herní zařízení  pro chytrá zařízením  smartphone  tablet  Android  HID režimy  Human Interface Device  Bluetooth  Bluetooth Smart  GameSmart režim  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
13.6.2013 09:53:49   158.193.41.xxx 80
Na Mad Catz dosť obyčajný dizajn

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.8Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.