Enermax představil nové iVektor ATX Mid-tower skříně [Computex]
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 9.6.2013

Společnost Enermax, na konferenci Computex, představila novou ATX počítačovou skříň s označením iVektor (ECA3310). 

Tato skříň bude k dispozici ve třech barvách a to konkrétně v matné černé, bílé a červené. Skříň má "polygonální" designové prvky, které by se daly zaměnit s designem Switch skříní společnosti NZXT. Skříň má rozměry 234×495×508 mm (š×d×v) a je vyrobena z 0,8 mm SECC oceli s prvky ABS plastu. 

Enermax představil nové iVektor ATX Mid-tower skříně [Computex]

Skříň nabídne až tři 5,25 palcové pozice, do níž lze jednoduše zasunout například SATA optické mechaniky. SATA back-plate zajistí jednoduché, automatické připojení mechaniky. Ve skříni může být dále umístěno až sedm 3,5 palcových disků, z nichž čtyři lze využít jako 2,5" pozice. Chladící systém skříně zahrnuje dva 120 mm přední ventilátory, které nasávají vzduch do skříně. Dále je skříň vybavena 120 mm zadním ventilátorem, který zajistí odvod teplého vzduchu ze skříně a dvěma 120 mm ventilátory, umístěnými na vrchu skříně. Skříň nabízí také dostatek prostoru pro instalaci 240×120 mm radiátoru (místo dvou 120 mm ventilátorů), jednoho 120 mm spodního ventilátoru a jednoho 120 mm fanu do bočnice. 

Enermax představil nové iVektor ATX Mid-tower skříně [Computex]

Vestavěný I/O, umístěný na vrchu skříně, je vybaven dvěma porty USB 3.0, dvěma USB 2.0/1.1 konektory a HDA konektory pro sluchátka. 

Zdroj: TechPowerUp

 


Tagy: Enermax  iVektor  ECA3310  ATX  Mid-Tower  počítačová skříň  SECC ocel  ABS plast  7× HDD  I/O panel  radiátor vodního chlazení  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.