Cooler master představil skříň Silencio 352 [Computex]
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 6.6.2013

Společnost Cooler Master představila na Computexu svoji Silencio 352 micro-ATX skříň, určenou pro herní PC sestavy. 

Design této skříně je zaměřen především na minimalizaci hluku, proto je skříň vybavena zvuk resp. hluk pohlcujícími materiálem, kterým je obložena většina panelů a to včetně čelních dvířek, vyvedených v klavírní černi.  

Cooler master představil skříň Silencio 352 [Computex]

Skříň má rozměry 200×378×453 mm (š×v×d) při hmotnosti 4,7 kg. Case je vyrobena z velké části ze SECC oceli a z materiálu na bázi polymeru. Výrobce se snažil skříň zkonstruovat s důrazem na to, aby klece disků nebránili instalaci dlouhých grafických karet (až 350 mm). Skříň pojme jedno zařízení do pozice 5,25 palce, disponuje dalšími třemi 3,5" šuplíky a celkem čtyřmi 2,5" palcovými pozicemi. Chladící systém zahrnuje dva přední 120 mm ventilátory, jeden 120 mm zadní fan a 120 mm ventilátor umístěný ve vrchní části skříně. 

Cooler master představil skříň Silencio 352 [Computex]

Case je na obrázku osazena micro-ATX zákaldní deskou s Core i7 Sandy Bridge-E procesorem. Na snímku je vidět, že se do skříně vtěsná také vodní chlazení CPU, delší modulární PSU a GeForce GTX 670 grafická karta společně s párem 2,5“ SSD a to vše aniž by byl omezen průtok vzduchu.

Cena produktu zatím není známa. 

Zdroj: TechPowerUp


Tagy: Cooler Master  Silecnio 352  počítačová skříň  micro-ATX  Computex  SECC ocel  hluk pohlcující materiály  4× 120 mm ventilátory  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.