Asus OC Noob – jak se vydařila taktovací akce?
autor: Aleš Kaňák , publikováno 23.11.2012

Pokud jste se nacházeli ve středu 21. listopadu v budově fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií a fakulty podnikatelské v Brně, tak jste si možná všimli trojice počítačových sestav, u kterých se tvořili hloučky lidí. O co šlo?

Trojice vylosovaných volně příchozích měla čest zúčastnit se overclockerského triatlonu za asistence redaktorů PCTuningu a dalšího českého magazínu. 

Asus OC Noob – jak se vydařila taktovací akce?

Na místě konání byly rozmístěné tři identické sestavy se základními deskami Asus Maximus V Extreme, procesorem Intel Core i5-3570K, grafickou kartou Asus GTX 660 Ti, SDD diskem HyperX a paměťmi od Kingstonu a vzduchovým chladičem Gelid. Rozhodně se vyplatilo zůstat od začátku až do konce.

Asus OC Noob – jak se vydařila taktovací akce?

Kromě možností aktivně se zapojit při ladění hardwaru se také rozdalo plno hodnotných cen a i nějaké drobnosti od partnerů. Tímto jim ještě jednou děkujeme za možnost akci zrealizovat – jedná se o firmy Asus, Kingston a Alfa. Report z celé akce bude spisovat kolega Michal "Flank3r" Šimonek. Do té doby si zatím si budete muset vystačit s pár fotografiemi a jedním videem z akce.Tagy: Asus OC NOOB  VUT Brno  froxic  Flank3r  Blue Storm  přetaktování  soutěž  akce pro veřejnost  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

13 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.