Biostar uvádí na trh další základní desky s paticí FM2 a technologií Puro Hi-Fi
autor: Aleš Kaňák , publikováno 12.11.2012

Firma Biostar oficiálně oznámila další dvojici modelů základních desek ze série Puro Hi-Fi, které jsou určeny pro nějnovější APU Trinity od společnosti AMD.

Obě nové základní desky s označením A85S3 a A75S3 mají patici FM2 a oficiální podporu nejnovějšího operačního systému Windows 8 od Microsoftu. Od prvního pohledu byste desky od sebe těžko odlišili – mají sice po hardwarové stránce jinou čipovou sadu (A85X versus A75), nicméně PCB i rozložení součástek je shodné.

Biostar uvádí na trh další základní desky s paticí FM2 a technologií Puro Hi-FiBiostar uvádí na trh další základní desky s paticí FM2 a technologií Puro Hi-Fi

A85S3 má pouze DVI port navíc, protože čipset AMD A85 FCH podporuje hned trojici video výstupů zároveň. Obě desky podporují nativně USB 3.0 zařízení a DDR3 paměti až do rychlostí 2400 MHz. Technologie Puro Hi-Fi zahrnuje nezávislé napájení pro audio kodek a také integrovaný zesilovač. Obě základní desky budou spadat do nižšího segmentu, ale jejich přesné ceny zatím nejsou známé.

Biostar uvádí na trh další základní desky s paticí FM2 a technologií Puro Hi-FiBiostar uvádí na trh další základní desky s paticí FM2 a technologií Puro Hi-Fi

Zdroj: TechPowerUp!Tagy: Biostar  Hi-Fi A85SR  A75S3  základní deska  patice FM2  AMD čipset  A85X  A75  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
12.11.2012 11:10:28   94.112.231.xxx 63
Zase další rádoby Hi-Fi audio základní deska od Biostar, kterou má zachránit oddělené napájení obyčejného Realtek čipu a 2 páry modrých elektrolytů.

Nemluvě o tom, že oddělené napájení nic nezachrání, vzhledem k tomu, že je z něj stejně napájen zbytek sestavy a tento šum dále proniká a do zvuku.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.