mistrovstvi-kanady-v-hodu-mobilem-vitez-dohodil-o-6-metru-dal-nez-spotakova
Novinka Mistrovství Kanady v hodu mobilem. Vítěz dohodil o 6 metrů dál než Špotáková

Mistrovství Kanady v hodu mobilem. Vítěz dohodil o 6 metrů dál než Špotáková

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 10. 2012 12:30 1

O víkendu se konalo mistrovství Kanady v hodu mobilem. Vítěz poslal mobilní telefon do vzdálenosti 78,88 metru, a s přehledem zvítězil. Světový rekord drží nadále Fin Ere Karjalainen, který se zapsal do Guinnessovi knihy rekordů hodem dlouhým 101,46 metru.

Nepřehlédněte:

Apple smí užívat design nádražních hodin společnosti SBB

Jeremiah Sammy z Bramptonu si vedle smartphonu Samsung Galaxy S3 odnesl také šek na částku 5000 dolarů. Druhý byl James Turner s 48,46 metru, na třetím místě se s výsledkem 43,89 metru umístil Ziggy Strawczynski. Finále kanadského mistrovství se uskutečnilo během poločasu zápasu amerického fotbalu mezi týmy Varsity Blues a York Lions.

Mistrovství České republiky v hodu mobilním telefonem se v červnu uskutečnilo v pražských Žlutých lázních. Vítěz Tomáš Benda tehdy poslal mobil do vzdálenosti 95,82 metru.

Zdroj: Mobilesyrup