Reidmax představil mid-tower Seiran
autor: Mirek Kočí , publikováno 7.2.2012

Kvůli svému designu zaujme hlavně mladší generaci. Výrobce bude svůj nový model prodávat ve třech barvách za orientáční cenu 1700 korun.

Představena byla již v říjnu minulého roku, ale teprve až nyní jde do prodeje. Někteří z vás již možná poznali, že hovoříme o počítačové skříni Raidmax Seiran, která se bude prodávat ve třech barevných provedeních: černém, bílém a rudém.

Skříň má celkové rozměry 490 × 208 × 485 mm a pojme bez okolků základní desky formátu ATX a micro-ATX. Přední I/O panel utváří dvojice portů USB 2.0, jeden USB 3.0, audiokonektory a vestavěný regulátor otáček ventilátorů.

Pro instalaci pevných disků nebo SSD lze využít až šesti 3,5" klecí. Přední panel pojme poté devět 5,25" optických mechanik. O průvan se stará dvojice 120mm ventilátorů – jeden z nich je podsvícený pomocí LED (červené LED diody pro černou a červenou verzi, modré LED pro bílý model).

Reidmax představil mid-tower Seiran Reidmax představil mid-tower Seiran

Pakliže ale preferujete raději absolutní ticho, můžete využít vodní chlazení. Raidmax Seiran se bude prodávat za doporučenou cenu 69,9 euro. V předobjednávce se dá ale sehnat o sedm euro levněji. Naše e-shopy tento model zatím neevidují.

Reidmax představil mid-tower Seiran

Zdroj: techPowerUp!Tagy: Raidmax  Seiran  mid-tower  cvase  skříň  pc  počítač  atx  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

16 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 8Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.