Pojďte si zaprogramovat s vývojáři z Googlu!
autor: Helmich Jiří , publikováno 2.11.2010

Nejen fanouškům Google technologií je určena blížící se akce pořádaná Google User Group.

Nejen fanouškům Google technologií je určena blížící se akce pořádaná Google User Group ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou. Hlavním tématem Hackathonu, který je naplánován na den před Google Developer Day, je Android a HTML 5.

V pondělí 15.11. se tedy na České zemědělské univerzitě sejdou týmy o třech až čtyřech lidech. Akce je vhodná pro všechny s libovolnými zkušenostmi v programování, tvorbě webů a také designu či grafiky. Zaregistrovat se můžete jako celé týmy, případně i jako jednotlivci, s tím, že párovat se do skupinek budete buď až na místě, nebo přes zveřejněný seznam účastníků, který je vyvěšen na webu. Přijít samozřejmě mohou i naprostí začátečníci. Právě pro ty je také určena Android Nálevna. Přednáška o úvodu do vývoje pro mobilní platformu Android se bude konat příští pondělí, 8.11. v Praze na ČVUT FEL Karlovo náměstí. Registrovat se na tuto dílčí akci můžete na této adrese.

 Pojďte si zaprogramovat s vývojáři z Googlu!

Hlavním lákadlem pak je podpora Hackathonu ze strany Google, což v praxi znamená, že vám během celého dne bude po ruce několik lidí přímo z Googlu. Konkrétně se můžete těšit na Reto Meiera (přednášel o Androidu již na minulém GDD, napsal knihu Professional Android 2 Application Development) a Michaela Mahemoffa, který naopak poradí v oblasti HTML 5. A pokud dáváte přednost Googlerkám, na Hackathonu budete mít možnost poznat Stephanie Liu. Google kromě lidí přislíbil ty nejšikovnější z celého dne odměnit věcnými cenami, dárečky ale dostanou i ostatní zúčastnění. A pokud jste opravdu šikovní a umístíte se mezi nejlepšími aplikacemi, budete mít možnost svůj výtvor prezentovat následující den přímo na Google Developer Day, vrámci GUGCampu.
Pojďte si zaprogramovat s vývojáři z Googlu!
 
GUG Hackathon se tedy bude konat v pondělí 15.11. na PEF ČZU a další informace o něm najdete na domovské stránce. Sledovat aktuální dění je možné přes twitter účet @gughackathon a Facebook profil. Registrace je možná i pod článkem na GUG blogu.
 
Zdroj: Alena Varkočková, GUG

 Tagy: gug  hackathon  google  android  html5  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

29 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 14.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.