Hrajte o 15 kvalitních antivirů ESET Smart Security 7
autor: Redakce PCT , publikováno 16.10.2013
Seznam kapitol
1. ESET Smart Security 7
2. Soutěžní formulář
3. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Hrajte o 15 kvalitních antivirů ESET Smart Security 7

Pojďte si zahrát o jeden z nejmodernějších antivirů současnosti! Používání kvalitního antivirového programu je dnes naprostou nutností, o tom snad nikdo nepochybuje. V následující soutěži si o jeden takový můžete zahrát – připraveno je 15 licencí oceňovaného ESET Smart Security 7 s chytrými funkcemi pro maximální ochranu.


Internet je džungle plná nástrah. Jakmile se k němu připojíte z počítače nebo třeba notebooku, vydáváte se do světa plného zákeřných hrozeb. Kyberzločinci jsou stále vynalézavější a rádi hledají bezpečnostní mezery v běžně používaných aplikacích, jejichž prostřednictvím pak infikují počítače nepříjemnou havětí.

Nová generace ochrany před kybernetickými hrozbami ESET Smart Security 7 nabízí spolehlivou ochranu před malwarem, personální firewall, herní režim a funkci Anti-Theft, s jejíž pomocí můžete najít ukradený nebo ztracený notebook. Mezi nové funkce patří blokování zranitelností, pokročilá kontrola paměti a ochrana na sociálních sítích.

Hrajte o 15 kvalitních antivirů ESET Smart Security 7

Kyberzločinci v poslední době často vytvářejí složitě zašifrovaný, a tím pádem těžko odhalitelný malware, čímž zvyšují pravděpodobnost infekce a případných škod. ESET proto vylepšil svou technologii detekce právě za účelem odhalování těchto zákeřných hrozeb. Novinková funkce Exploit Blocker sleduje pokusy o útok na aplikace, jako jsou webové prohlížeče nebo PDF čtečky. Pokročilá kontrola paměti naopak zasahuje zpětně a snaží se vyhledávat malware, který jiné technologie dosud nezachytily.

S ohledem na nárůst spamu a malwaru zaměřeného na sociální sítě obsahuje sedmá verze produktů ESET pro domácnosti vylepšenou funkci ESET Social Media Scanner. Ta monitoruje a udržuje v bezpečí na sociálních sítích nejen účet samotného uživatele, ale i jeho přátele.

V soutěži s ESETem hrajeme o 15 ročních licencí moderního antiviru ESET Smart Security 7. Soutěž začíná tímto okamžikem a končí 24. října 2013. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.8Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.