Soutěžíme o deset licencí ESET Smart Security 5
autor: Redakce PCT , publikováno 5.1.2012
Seznam kapitol
1. Zadání soutěže
2. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Soutěžíme o deset licencí ESET Smart Security 5

Pokaždé, když zapneme počítač nebo se připojíme k internetu pomocí chytrého mobilního telefonu, jsou na nás nastraženy tisíce pastí. Jste připraveni na zákeřné napadení vašeho elektronického pomocníka? Každých 24 hodin naše počítače a data ohrožuje 200 tisíc nových hrozeb. Pojďte si zahrát o jeden z nejmodernějších antivirů!


Nová generace ochrany před kybernetickými hrozbami ESET Smart Security 5 nabízí spolehlivou ochranu, řadu nových funkcí a vylepšení. Mezi ně patří „Live Grid“, ochranná technologie fungující na bázi cloud-computing, rodičovská kontrola, zabezpečení proti útokům z přenosných médií nebo herní režim.

Soutěžíme o deset licencí ESET Smart Security 5

ESET Live Grid je technologie na bázi modelu cloud, která sbírá data od uživatelů řešení ESET z celého světa a umožňuje zjistit, zda je daný objekt bezpečný či nikoli. Rodičovská kontrola umožňuje blokovat stránky, jež mohou obsahovat potenciálně závadný materiál, přičemž lze předem nastavit jednotlivé kategorie stránek, které se mají blokovat. Každému uživateli počítače lze nastavit konkrétní pravidla. Herní režim zabraňuje zobrazovat vyskakovací okna, aby se maximálně šetřil výkon systému a zážitek ze hry byl co nejlepší.

To vše dnes můžete vyhrát v soutěži s ESETem, ve které hrajeme o deset licencí nejnovějšího antiviru ESET Smart Security 5. Soutěž začíná tímto okamžikem a končí těsně před příštím pátkem, mimochodem třináctého.

Soutěžní otázky

Soutěž s ESETem

1) Přístup k nevhodnému obsahu internetu blokuje v ESET Smart Security 5


2) Herní režim v produktu ESET Smart Security 5 umožňuje:


 

  
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
21 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 10.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.