Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Nejočekávanější hry: Nač se můžeme těšit na začátku roku 2019
Nejočekávanější hry: Nač se můžeme těšit na začátku roku 2019
autor: Lucie Jiříková , publikováno 6.2.2019
Nejočekávanější hry: Nač se můžeme těšit na začátku roku 2019

Začátek roku 2019 odstartuje pěkně zostra. Během prvních dvou měsíců roku má v rychlém sledu vyjít několik AAA titulů a pár zajímavých her s obrovským potenciálem navrch. V dněšním přehledu se podíváme, jaké nejnadějnější hry si na začátku roku nemůžete nechat utéct.


V tomto přehledu najdete celkem devatenáct chystaných her. Patnáct z nich jsou AAA tituly, s největším zastoupením pokračování slovutných herních sérií. Zbylé čtyři hry jsou pak aspiranty na možné překvapení roku. Ať už však zamíříte do jakékoliv skupiny, faktem je, že při takové nadílce her se na začátku tohoto roku nudit nebudeme. Takže na co se těšit?

Trials Rising

Nejočekávanější hry: Nač se můžeme těšit na začátku roku 2019

Pokud jste hráli předchozí díly závodní hry Trials, možná tak jako já přemýšlíte o tom, co ještě by mohl přinést nový díl? Věřte nebo ne, ale je toho hodně, i když žádnou revoluci čekat nemůžeme. Základní principy hry i fyzikální model jsou téměř perfektní, takže Ubisoft se opět vydal po stopách rozšiřování stávajících možností.

V Trials Rising bude k dispozici ještě více závodů a to v různých módech, online i offline. K tomu si přičtěte obrovské možnosti přizpůsobení jezdců (helmy, bundy, kalhoty atd.), což je příjemné hlavně při kompetitivních online režimech.

A nakonec nemůžeme zapomenout na ještě větší možnosti při stavění vlastních drah a jejich sdílení s přáteli. Tady se přitom hodí podotknout, že Ubisoft přislíbil zpětnou kompatibilitu s minulými hrami, to znamená, že při stavění můžete používat prvky, které jste měli k ruce už v minulých hrách.

To všechno by mělo zaručovat pořádnou pestrost a dostatek obsahu pro všechny trial crossové nadšence. Více vám prozradí video níže: 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
26 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 7.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.