Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Jaké je nové DLC ke Kingdom Come: Deliverance?
Jaké je nové DLC ke Kingdom Come: Deliverance?
autor: Lucie Jiříková , publikováno 26.10.2018
Seznam kapitol
1. Vtipný záletník a jeho peripetie
2. Rozbité DLC
3. Hodnocení
Jaké je nové DLC ke Kingdom Come: Deliverance?

Druhé placené DLC „The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon“ k českému RPG Kingdom Come: Deliverance je na světě. Ke spoustě fanoušků se ovšem dostalo s nepříjemným bugem, který významně zkrátil herní dobu, což se podepsalo i na jeho hodnocení. Vyřešil to patch, jaké je toto DLC po opravě?


Kingdom Come: Deliverance už teď patří mezi nejúspěšnější hry roku 2018 (a zcela určitě také mezi nejlepší česká RPG všech dob). K dnešnímu dni si vysloužila spoustu úctyhodných ocenění a nominací a jistě nejsou její poslední. A to i navzdory faktu, že původní hra byla rozbitá takovým způsobem, že se pomalu ani nedala hrát.

Mezi jedince, které to postihlo, jsem patřila i já. Pominu-li takové ty úsměvné drobnosti, jako že jste přišli do města plného bezhlavých postav, musím si postěžovat hlavně na nemožnost dohrát některé questy a na nefungující ukládání pozic, což mě stálo opravdu hodně nervů a zbytečně zabitého času k tomu. Skončilo to tak, že jsem hru odložila a řekla si, že se k ní vrátím třeba někdy v budoucnosti, až bude opravená.

Jaké je nové DLC ke Kingdom Come: Deliverance?

Vysněná dívka Jana Ptáčka osobně.

První DLC mě minulo, protože vyšlo v červenci a to jsem ještě stále měla v paměti ty hrozné zážitky z hraní původní hry. Druhé DLC však uzrálo tak akorát ve chvíli, kdy jsme Kingdom Come: Deliverance stačila odpustit. A stalo se tak skvělou příležitostí k tomu, abych si napravila chuť (a možná i svůj názor na partu vývojářů v čele s Danem Vávrou, který je zvyklý ve velkém kritizovat vše okolo, a který nám pak dodá hru, co chybami předčí všechny okolo).

Takže po The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon jsem šáhla s chutí, od něj jsem však odcházela s pořádnou pachutí. A to hned dvakrát.

Jaké je nové DLC ke Kingdom Come: Deliverance?

Prvních několik minut ve hře je velkým příslibem. Když vám Jan Ptáček vypráví, proč vás pro své milostné pletky potřebuje, docela se nasmějete.

The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon (v českém jazyce: Milostné dobrodružství odvážného Jana Ptáčka) sliboval mnoho už podle názvu. Jan Ptáček je vtipný záletník a (nejen) podle mého názoru jedna z nejlepších postav celého Kingdom Come. Jindra si s ním v minulosti užil své při lovu a při radovánkách s místními lazebnicemi, takže laťka byla nastavená poměrně vysoko. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
63 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 23.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.