Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Assassin's Creed Odyssey: do Řecka s možností volby
Assassin's Creed Odyssey: do Řecka s možností volby
autor: Lucie Jiříková , publikováno 10.10.2018
Assassin's Creed Odyssey: do Řecka s možností volby

Populární série akčních RPG Assassin's Creed se po loňské dovolené v Egyptě vydala do další velmi příjemné destinace. Řecko v této hře je nesmírně přitažlivé. Do nového Assassin's Creed se dostaly i další příjemné novinky jako například dialogové volby, které mají přímý dopad na dění ve hře. Jaké další novinky můžete od nového AC čekat?


Série Assassin's Creed se ještě nedávno koupala ve zmaru a promarněného potenciálu, když si v Ubisoftu řekli, že stále se zhoršující pověst zkusí napravit. Následoval rok bez nového Assassin's Creeda, načež vyšlo (polo)restartované Assassin's Creed Origins.

Assassin's Creed Origins přineslo spoustu novinek, pravděpodobně vůbec nejvíce žádoucí byl ovšem svět. Starodávný Egypt vypadal kouzelně a tvůrcům z Ubisoftu se navíc povedlo také to, že působil poměrně přirozeně.

Osobně jsem místo plnění dějové linky raději courala sem tam po všech památkách a prohlížela si i ta nejzapadlejší zákoutí, protože právě v těchto chvílích pro mě hra působila nejméně „assassinovsky“ a nejvíce mi připomínala posledního Zaklínače.

Assassin\'s Creed Odyssey: do Řecka s možností volby

Také můj kamarád mi v prvních několika hrách Assassin's Creed Origins popsal jako „takový generičtější Zaklínač“. O tom, že tato hra měla skvělou atmosféru, svědčí také průměrné hodnocení hry na serveru Metacritic. PC verze AC Origins dostala 84 % a 6,7 b (herní kritici/hráči), což je skutečně slušné.

Bohužel se musím přiznat, že to zmiňované kouzlo v Assassin's Creed Origins se u mě postupně vytratilo, takže po třech večerech byl s hraním konec. Z těchto důvodů jsem k novému Assassin's Creed Odyssey přistupovala velmi obezřetně, ale musím se přiznat, že hra na mě udělala mnohem větší dojem než předcházející díl. Důvodů je přitom asi hned několik.

Assassin\'s Creed Odyssey: do Řecka s možností volby

V Assassin's Creed Odyssey se podíváte i na moře. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
28 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 10Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.