Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo
Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo
autor: Lucie Jiříková , publikováno 18.6.2018
Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo

Největší videoherní výstava na světě je za námi, takže je na čase zrekapitulovat si hlavní momenty. V následujícím článku vám přinášíme přehled těch nejzajímavějších her, které na E3 byly prezentovány. Najdete mezi nimi nově představené hry, stejně jako i déle očekávané hry, u nichž jsme se dozvěděli nové detaily.


V minulém týdnu se konala videoherní výstava E3 (Electronic Entertainment Expo). Od lidí, kteří výstavu navštěvují pravidelně, znějí veskrze pozitivní ohlasy. U vystavujících podle všeho ubylo jakési pouťové přepálenosti a pořadatelé to zvládli i co se týče organizace výstavy. V útrobách výstaviště se tak netlačily zástupy, ale dalo se v klidu procházet a dokonce i zkoušet hry (a to i pokud jste byli „obyčejnými“ návštěvníky).

O povedené výstavě se dá mluvit, i pokud jste dění v Los Angeles sledovali pouze skrze mobily a notebooky. Ačkoliv skutečně bombastických ohlášení bychom mohli napočítat na prstech jedné ruky, všechno vkusně doplnila spousta nových informací o vysoce očekávaných hrách, jakož i některá příjemná překvapení menších titulů nebo hardwaru.

Na následujících řádcích najdete shrnutí toho nejdůležitějšího, co se na E3 odehrálo. Začneme přehledem tiskových konferencí největších videoherních společností a hned po nich se už podíváme na nejzajímavější hry, na které se můžeme těšit.

Bethesda

Ubisoft

Electronic Arts 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.