Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Pure Farming 2018 - nová konkurence Farming Simulatoru
Pure Farming 2018 - nová konkurence Farming Simulatoru
autor: Lucie Jiříková , publikováno 15.3.2018
Pure Farming 2018 - nová konkurence Farming Simulatoru

Na trhu vznikla nová konkurence pro populární sérii Farming Simulator. Pure Farming 2018 slibuje stovky hodin zábavy u obdělávání polí a pěstování zvěře. Co proti svému jedinému konkurentovi nabízí navíc a co všechno bude naopak potřeba dotáhnout? To se společně s dalšími užitečnými informacemi dočtete uvnitř naší recenze.


Ačkoliv se najdou lidé, kterým myšlenka farmaření ve hrách přijde už ze zásady praštěná, najde se hromada lidí, která si tuto aktivitu nesmírně užívá. Důkazem jsou skvělé prodeje jediného průkopníka, Farming Simulator 2017 (a na mobilech a Nintendo Switch i Farming Simulator 2018).

Situace na trhu s farmářskými simulátory byla donedávna podobná třeba situaci na trhu s hokejovými hrami. Existoval jen jeden hráč, respektive jedna herní série. A pokud se vám nelíbila, měli jste smůlu.

Ale zatímco se situace ohledně hokejových her ani o trochu nezlepšila, na trh s farmářskými hrami se před pár hodinami dostavil nový hráč. Jedná se o hru Pure Farming 2018 od vývojáře/vydavatele Techland, což je jistě sama o sobě velmi zajímavá zpráva. Vždyť Techland má ve svém portfoliu vydání her jako je Dying Light, Dead Island, nebo novější Torment: Tides of Numenera.

Pure Farming 2018 - nová konkurence Farming Simulatoru

Od Pure Farming 2018 se tedy dá čekat mnohé, minimálně však skutečnost, že série Farming Simulator najde svého konkurenta, což by mělo vést k celkově rychlejšímu zkvalitňování obou těchto her. Jak totiž napovídá číslovka za názvem Pure Farming, ani nový hráč nechce skončit s prvním vydaným dílem.

Pure Farming 2018 - nová konkurence Farming Simulatoru

Na následujících řádcích najdete recenzi Pure Farming 2018. Dozvíte se v ní o hlavních rozdílech mezi Pure Farming a Farming Simulatorem a také další základní informace, včetně toho, jaké stroje tato hra obsahuje.

Aktualizace 27.3.2018 : Nvidia přidala v poslední verzi Geforce Experience podporu pro Nvidia Ansel, takže při farmaření můžete jednoduše típat luxusní screenshoty ze hry z nejneobvyklejších úhlů. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
22 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.