Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Soutěž o tři rozšíření Diablo III s postavou Necromancer
Soutěž o tři rozšíření Diablo III s postavou Necromancer
autor: Redakce PCT , publikováno 30.6.2017
Seznam kapitol
1. O co soutěžíme?
2. Soutěžní otázky
3. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Soutěž o tři rozšíření Diablo III s postavou Necromancer

Scházel vám v posledním Diablu tradiční a oblíbený summoner se svojí partou kostlivců z druhého dílu? Witch Doctor sice zvládne vyvolávat nějaké ty potvůrky, ale ty tak pěkně nechřestí kostmi! Nezoufejte, máme pro vás rychlou letní soutěž o tři kódy k novému rozšíření Necromancer. Abyste mohli vyhrát, stačí správně odpovědět na jednu otázku.


Ve spolupráci se společností ABC Data s.r.o. jsme pro vás připravili letní soutěž, v níž mohou rovnou tři účastníci vyhrát kód zpřístupňující novou postavu Necromancera.

Soutěž o tři rozšíření Diablo III s postavou Necromancer

Na začátku prázdnin tak můžete pěkně oprášit staré dobré Diablo 3 a vyzkoušet, jak se hraje s partičkou kostlivců a jiných nemrtvých kreatůr. Navíc už 20. července začíná nová 11. sezóna, kde se můžete poměřit s kamarády nebo dalšími hráči pěkně od začátku, na čisté louce.

Diablo III: Rise of the Necromancer je rozšíření pro datadisk Diablo III: Reaper of Souls, takže k tomu, abyste mohli výhru využít, už musíte mít tento titul ve své sbírce.

Své odpovědi můžete zasílat až do půlnoci ze čtvrtka 6. července na pátek, za platné budou uznané hlasy odeslané před půlnocí. Výsledek soutěže se dozvíte už příští pátek ve vyhlášení, opět před úvahou Michala Rybky. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.