Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Assassin´s Creed Syndicate – řádění ve starém Londýně
Assassin´s Creed Syndicate – řádění ve starém Londýně
autor: Lucie Jiříková , publikováno 24.11.2015
Assassin´s Creed Syndicate – řádění ve starém Londýně

V novém díle Assassin's Creed Syndicate si užijeme Londýna ve Viktoriánském období na vrcholu Průmyslové revoluce. Po loňském průšvihu s AC Unity posunul Ubistoft vydání PC verze nového dílu Assassin's Creed oproti konzolím o pár týdnů. V této recenzi se dozvíte, zdali se všechno povedlo tak, jak mělo.


Řada Assassin´s Creed bezesporu patří mezi nejznámější videoherní série současnosti. Společnosti Ubisoft každý nový díl vydělává slušný peníz. Proto se asi ani nemůžeme divit, že nové díly v sérii v posledních letech hrne rychlostí jeden kus za rok. Kvalita her, alespoň z pohledu věrných fanoušků, bohužel v posledních letech kolísá a často se propadá až na mez únosnosti.

Debatu o kvalitativních stránkách posledních her Assassin´s Creed poprvé intenzivněji rozpoutal nepříliš zajímavý Assassin´s Creed III. Následně hráčům zavřela pusu Assassin´s Creed: Black Flag, která do zatuchajících vod série AC přinesla potřebný svěží vítr. Brázdění karibských moří v roli ziskuchtivého piráta, kormidlování lodí, hledání pokladů a lovení nebezpečných žraloků, to bylo dobrodružství, které sérii navrátilo punc hratelnosti. Jenže pak přišlo Unity, pravděpodobně největší herní zklamání roku 2014.

Odhlédneme-li od tristního technického stavu Unity, kdy byla hra ještě týdny po vydání kvůli špatné optimalizaci a spoustě bugů prakticky nehratelná, hlavním problémem Unity byly snahy o novinky jen pro novinky a neustále se opakující náplň misí, kvůli níž se vám už po 15 hodinách hraní chtělo zívat. Z toho důvodu působilo jako balzám na duši prohlášení Ubisoftu, že Assassin´s Creed Syndicate smaže současné chyby série a navrátí se k jejím kořenům, které jsme beztak měli nejraději.

Assassin´s Creed Syndicate – řádění ve starém Londýně

V této recenzi si tedy prozradíme, zdali právě Assassin´s Creed Syndicate bude tou hrou, která si dokáže udobřit sérií znechucené fanoušky. A zároveň zdali bude mít sílu táhnout davy a okouzli zcela nové hráče. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
43 čtenářů navrhlo autorovi prémii: -1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.