Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Carmageddon Reincarnation: Chodci lítaj vzduchem
Carmageddon Reincarnation: Chodci lítaj vzduchem
autor: Lucie Jiříková , publikováno 28.5.2015
Carmageddon Reincarnation: Chodci lítaj vzduchem

U brutálního Carmageddonu se kdysi bavily stovky tisíc lidí. A to i přestože jej ratingové orgány hromadně banovaly a mravokárci z něj šíleli. Naštěstí pro nás se Stainless Games ani v politicky korektnějších časech nelekli a zvedli vhozenou rukavici v podobě 625 143 dolarů, které vybrali na Kickstarteru na reinkarnaci Carmageddonu.


Kdyby nebylo crowdfundingu a spousty nadšených pamětníků, závodní arkádová hra Carmageddon Reincarnation by ani nevznikla. Takto hra vypadala na traileru z pre-alfa verze v roce 2012:

A i když od té doby malý tým odvedl kus práce, ještě se s Carmageddonem natrápí. 

Carmageddon Reincarnation je závodní hra, v níž máte po většinu času za úkol dojet skrze početné checkpointy až do cíle a to samozřejmě nejlépe na prvním místě. Na rozdíl od jiných závodních her tu ale můžete vyhrát i zcela jiným způsobem. Stačí, když všechny své protivníky odrovnáte, což se také často stane. Pokud samozřejmě nesabotují oni vás.

Sabotáž v Carmageddon Reincarnation zde není na rozdíl od jiných her považována za nečestný kousek. Ba naopak. Jedná se o jednu ze základních herních mechanik, která nejen že je ve hře přítomná, ale také se po vás její využití vyžaduje. Ani protivníci se totiž kontaktu nevyhýbají a kdybyste si to nechali líbit, nebudou vás šetřit. Tím spíš pokud se dostanete k hraní v multiplayeru.

Spořádaní hráči závodních simulátorů nechť odejdou k Assetto Corsa, Project CARS, nebo DiRT Rally a my se pusťme do nezřízeného divočení.

Carmageddon Reincarnation: Chodci lítaj vzduchem 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
104 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.