Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Nejočekávanější hry roku 2014 pro PC
Nejočekávanější hry roku 2014 pro PC
autor: Lucie Jiříková , publikováno 28.1.2014
Nejočekávanější hry roku 2014 pro PC

Rok 2013 je za námi. Přinesl řadu novinek – uvedení nové generace konzolí, restarty populárních značek a nejimpozantnější šňůru nezávislých her včetně prvních vlaštovek pocházejících z úspěšných crowfundingových projektů. Je na čase podívat se pro změnu do budoucnosti, nemyslíte? Připravili jsme seznam těch nejočekávanějších her roku 2014.


GTA V

Začínat seznam nejočekávanějších PC her roku 2014 právě s GTA V je trochu nešťastné, jenže my si nemůžeme pomoct. Konzolisté si ve hře už dávno lebedí, PC hráčům však nezbylo než v port na své plechové miláčky doufat. Přibližně před rokem byla sepsána petice pro vydání GTA V na počítače, která zatím stihla posbírat více jak 650 000 podpisů, jenže Rockstar Games se k tomu zatím nemají. Dočkáme se?

Thief

Reboot známé značky Thief se má na našich PC objevit už za pár dní. Zápletka hry je jasná – město upadlo do nicoty a jediným hrdinou, který by ho mohl zachránit, je Garret. Vývojáři nám slíbili, že jsou jednotlivé mise koncipovány tak, aby nám nesvazovaly ruce, ale nabídly nám bezpočet možností, kterak se jimi prokousat – snad vyjma toho, že skočíme mezi skupinku strážců a přesilu se pokusíme pobít vlastníma rukama. Uvidíme, jak se Garretovi povede. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
75 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 24.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.