Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Vytvořte tým – nej hry s kooperativním multiplayerem
Vytvořte tým – nej hry s kooperativním multiplayerem
autor: Lucie Jiříková , publikováno 6.12.2013
Vytvořte tým – nej hry s kooperativním multiplayerem

Ve dvou se to lépe táhne? Určitě! Zvlášť pokud vám při hře dělá parťáka kamarád, s nímž jste sehraní. A navíc – blíží se Vánoce a je na čase upevňovat vztahy se sourozenci, potomky a dalšími hry chtivými jedinci. Abychom vám usnadnili fázi příprav, sestavili jsme seznam her, které můžete projít v týmu alespoň dvou hráčů.


  • Žánr: akční adventura
  • Lokální co-op: 2 hráči (splitscreen)
  • Online co-op: není
  • Lokální + online hra: není
  • LAN co-op: není

Vytvořte tým – nej hry s kooperativním multiplayerem

Nejnovější přírůstek do stáje LEGO her přináší příběh o doktorovi Doomovi, který chce využít rozkladu vesmíru na milion kostiček k sestavení stroje, jež by mu pomohl ovládnout Zemi. Vysílá proto zloduchy typu Venom, Magneto, nebo Sandman, aby kostičky posbírali, což se ovšem nezamlouvá Nickovi Fury, jež k odražení hrozby povolává tým Avengers (Iron Man, Captain America, Thor, Hulk atd.), hrdiny z Fantastic Four (Mister Fantastic, Invisible Woman atd.), X-meny (Profesor X, Wolverine, Iceman, Beast, Gambit atd.) a samozřejmě i samotného Spider-Mana.

Vytvořte tým – nej hry s kooperativním multiplayerem

Každá z postaviček má přitom své speciální schopnosti (například Spider-Man vysílá pavoučí sítě, Thor zase elektrické výboje a Captain America svůj štít) a k postupu hrou je obvykle třeba všechny postupně kombinovat. Hratelnost LEGO Marvel Super Heroes je zaměřena především na řešení lehoučkých logických zádrhelů, ovšem nechybí ani bojové pasáže, v nichž nezahlédnete ani kapku krve. Hra je proto vhodná pro malé děti, čemuž nahrává i atraktivní Lego grafika a drobné vtípky, jimiž je protkané snad každé video ve hře.

Vytvořte tým – nej hry s kooperativním multiplayerem

Pokud vám námět LEGO Marvel Super Heroes nevyhovuje, můžete sáhnout například po hře LEGO Lord of the Ring, nebo po velice podobném LEGO Batman 2: DC Super Heroes, v jehož útrobách se prohánějí pro české hráče asi mnohem známější komiksoví hrdinové typu Batman, Superman atd. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
60 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 9.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.