Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Výběr nejlepších her od začátku roku 2013
Výběr nejlepších her od začátku roku 2013
autor: Lucie Jiříková , publikováno 30.4.2013
Výběr nejlepších her od začátku roku 2013

Na začátku roku to ve světě her vypadá, jako by se zastavil čas. Ne že by se zastavil vývoj her jako takových, ovšem po předvánoční tlačenici si většina vydavatelů dá na chvíli pohov. Hráči jsou tak odkázáni na zásoby od Ježíška, případně na hrstku titulů, které riskly uvedení v méně příznivém čase. Z té hrstky jsme vybrali nejlepší, na druhou stranu opravdu stojí za to!


Výběr nejlepších her od začátku roku 2013

Začátek roku 2013 naštěstí nebyl na hry zase tak skoupý a tak jsme se v tomto jinak líném období dočkali hned několika dlouho očekávaných pecek v čele s takovými titány, jako je SimCity, Dead Space 3 nebo Bioshock: Infinite. Na všechny tři hry jsme vám samozřejmě přinesli rozsáhlejší recenze, a proto je v dnešním článku nebudeme dále zmiňovat.

Výběr nejlepších her od začátku roku 2013

V tomto období byly dále vyhlášeny výsledky ankety Boom 2012, kterou zaštiťovala Asociace herního průmyslu ČR a SR. V této anketě čeští a slovenští hráči volili nejlepší hru minulého roku, kterou se stal Assasin´s Creed III.

Start do nového roku nám přinesl také konferenci společnosti SONY, na které byla odtajněna konzole nové generace, tedy PlayStation 4. I když tahle nová hračička při předváděčce fyzicky chyběla a i ředitel SONY přiznal, že její podobu zatím ještě neviděl, dokázala rozpoutat velké nadšení a mezi hráče vnesla naději v lepší budoucnost. Jenže jak to s PS4 nakonec bude vypadat, zjistíme opět až ve chvíli, kdy tato konzole skutečně přistane na pultech našich obchodů.

Výběr nejlepších her od začátku roku 2013

Ale nyní se už pojďme podívat na nejlepší tituly začátku roku 2013. I když jsme se snažili přinést alespoň jednu hru z každého žánru, všechny jsme pokrýt nedokázali. Hlavní prioritou pro výběr her do tohoto článku totiž byla vysoká hratelnost, které se bohužel většině titulů příliš nedostávalo. Náš seznam nejlepších her začátku tohoto roku je v článku řazen podle data vydání. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
62 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 23Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.