Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Orcs Must Die! 2 – inteligentní third person akce
Orcs Must Die! 2 – inteligentní third person akce
autor: Lucie Jiříková , publikováno 29.8.2012
Orcs Must Die! 2 – inteligentní third person akce

Titul Orcs Must Die! 2 od prvního dílu sice nezaznamenal zase tolik změn, jenže komu by to v tomto případě vadilo. Jde o perfektní mix tower-defense a akčního žánru, který vás bude neskutečně bavit, ať už se přikláníte k jedné nebo k druhé možnosti. Hrát můžete v nekonečném módu, kooperativním multiplayeru, vymýšlet spoustu pastí...


Zástupy páchnoucích zelených orků můžete pozabíjet ve spoustě her. V titulu Orcs Must Die! 2 však vedle své zbraně musíte do tohoto procesu zapojit i svůj mozek. Jedná se o netradiční titul, který v sobě umně spojuje akční a tower-defense žánr.

Orcs Must Die! 2 – inteligentní third person akce

 

Fakt, že od vydání prvního dílu neuplynul ještě ani rok, svědčí o tom, že hra se dočkala značného ohlasu. A i druhý díl má velký potenciál zaujmout spoustu hráčů. Nečekejte však žádné velké změny. Tvůrci hry, vývojářské studio Robot Entertainment, byli natolik prozíraví, že se nepouštěli do žádných velkých excesů. Vedle kooperativního multiplayeru se tak v podstatě setkáváme už jen s přepracovaným Spellbookem a novým systémem vydělávání a utrácení lebek, který hráče skvěle motivuje k vymýšlení stále větších šíleností.

Orcs Must Die! 2 – inteligentní third person akce

 

Poslední výrazné změny se samozřejmě dočkal i příběh. Jeho klubko se začíná odvíjet pouze den po skončení prvního dílu. Jde však pouze o několik kraťoučkých videí, bez kterých bychom se docela s přehledem dokázali obejít. Kdo hrál první díl, určitě mi dá za pravdu, že tato hra rozhodně není o příběhu a videa jsou zde spíše jen do počtu a aby trošku elegantně držela jednotlivá prostředí pohromadě.

Orcs Must Die! 2 – inteligentní third person akce

 

Mohli bychom teď tedy polemizovat o tom, zdali je změn dostatek na to, aby byl hned vydán druhý díl. Vezmeme-li však v potaz, že nákup hry na Steamu stojí 15 eur a two pack dokonce jen 25 eur, budou naše otázky velmi rychle rozptýleny. Jistě mi dáte za pravdu, že stejnou částku a mnohdy i více dáme i za kdejaké DLC a rozhodně je lepší mít rovnou celou hru, než si k DLC přikupovat ještě původní díl.

Orcs Must Die! 2 – inteligentní third person akce

 


 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
37 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 16.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.