Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Report – největší trháky z herní výstavy E3
Report – největší trháky z herní výstavy E3
autor: Jan Troška , publikováno 11.6.2012
Report – největší trháky z herní výstavy E3

Na začátku měsíce se v Los Angeles konal již osmnáctý ročník největší výstavy věnované hrám – Electronic Entertainment Expo. V průběhu tří dnů měli návštěvníci možnost shlédnout většinu novinek, které se chystají v nejbližší době na PC i konzole. Ukážeme si výběr těch nejzajímavějších her, novinek a trendů, které byly na kalifornské E3 k vidění.


Pomyslným vítězem a největším překvapením se stala hra Watch Dogs od studia Ubisoft Montreal. Jedná se o hru z blízké budoucnosti, v níž se vtělíte do role všemocného hackera Aidana Pierce – v herní realitě totiž existuje program CTOS, který řídí veškerou elektrickou a elektronickou síť – a vy ji dokážete ovládat.

Report – největší trháky z herní výstavy E3

Z předvedených ukázek se dá odhadnout, že Watch Dogs bude podobně jako populární série Grand Theft Auto probíhat v otevřeném světě. Nebudete tedy svázáni lineárním příběhem, ale budete se volně pohybovat po živoucím městě (světě) a pomocí svých „božských“ schopností plnit jednotlivé mise.

Report – největší trháky z herní výstavy E3

V předvedené ukázce, kterou můžete zkouknout na druhém traileru níže, je možné spatřit krátkodobé vyřazení mobilní sítě, jehož hlavní hrdina využil k proniknutí do hlídané budovy. Dále disponuje možností okamžitého odposlechu kohokoli v dosahu a získání všech dostupných informací o takové osobě. Ukázka byla zakončena efektní havárií způsobenou hacknutím semaforů – cílem bylo dostat se k osobě v jednom z vozů a eliminovat ji. To se také po frenetické přestřelce podařilo. Ubisoft zatím neprozradil další detaily, jako je například datum vydání, víme jen, že kromě PC by měla hra Watch Dogs vyjít i na Xbox 360 a PlayStation 3.

Report – největší trháky z herní výstavy E3

Pilotní příběh

S českými titulky na hrej.cz

Ukázka ze hry

S českými titulky na hrej.cz 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
37 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 16.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.