Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Soutěž s MSI o dvě grafiky a desku pro Sandy Bridge
Soutěž s MSI o dvě grafiky a desku pro Sandy Bridge
autor: Mirek Kočí , publikováno 9.8.2011
Seznam kapitol
1. Ceny a otázky
2. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Soutěž s MSI o dvě grafiky a desku pro Sandy Bridge

Líbila se vám nadupaná grafika GeForce GTX 560 Twin Frozr II/OC v naší nedávné recenzi, ale povzdechli jste si nad její cenou? Teď ji můžete mít úplně zadarmo. Tchajwanský výrobce do soutěže věnoval navíc ještě jednu grafickou kartu a také základní desku pro procesory Sandy Bridge.


Ve spolupráci s českým zastoupením společnosti MSI dnešním dnem spouštíme soutěž o dvě výkonné grafické karty s výnikajícím chlazením a jednu základní desku s čipsetem P67.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Musíte správně odpovědět na čtveřici soutěžních otázek níže a počkat si na slosování. Hlasovat můžete do úterý 16.8.2011 do 23:59. Následující den, tj. ve středu 17.8, potom proběhne vyhlášení šťastných výherců. A o co, že si to vlastně zahrajete?

Soutěž s MSI o dvě grafiky a desku pro Sandy Bridge

MSI do soutěže věnovalo následující hardware:

1. Základní desku P67A-GD65 (B3)

Jde o jeden z lepších podvozků pro LGA 1155. Výrobce na desce propaguje použití kvalitních elektronických součástek, takže ji osadil komponenty třídy Military Class II. Mezi další vychytávky patří V-Check, což jsou konektory a prodlužovací kabely umožňující snadné kontrolní měření napětí různých důležitých hodnot, a také funkce GreenPower, jež zajišťuje řízení napájecích fází a jejich deaktivování při nečinnosti, což má za následek nižší spotřebu energie.

Soutěž s MSI o dvě grafiky a desku pro Sandy Bridge

2. Grafickou kartu N560GTX Twin Frozr II/OC

Vymazlená grafika, která má prakticky vše, co pořadný nadšenec do her a taktování vyžaduje. V první řadě nejspíše uvítáte přetočené jádro na 880 MHz a nereferenční chladič Twin Frozr II, který je tvořen masivní základnou a pro dobrý odvod tepla čtveřicí poniklovaných SuperPipe. Pasiv ofukuje dvojice větráků s PWM regulací. Jde o grafiku s velice dobrým poměrem cena / výkon.

Soutěž s MSI o dvě grafiky a desku pro Sandy Bridge

3. Grafickou kartu N550GTX-Ti Cyclone II 1GD5/OC

Nástupce modelu GTS 450 spadá do nižší střední třídy. Na první pohled zaujme chladičem Cyclone, který sestává z vějířovitého kruhového pasivu protčeného dvěma heatpipe a poniklované základny. Také zde jsou uživatelé lákáni na součástky třídy Military Class a navýšené frekvence, když jádro je z původních 900 MHz přetaktováno na 950 MHz.

Soutěž s MSI o dvě grafiky a desku pro Sandy Bridge

Pokud jste fanoušky MSI na Facebooku, budete o krok napřed, protože právě tam budete moct najít nápovědu. Pokud ne, můžete se jimi stát po kliknutí na tento odkaz.

Soutěžní otázky:

 

SOUTĚŽ UKONČENA

 

Soutěž se společností MSI

Společnost MSI na svých grafických kartách používá několik různých verzí nereferenčních chladičů vlastního designu, které vynikají především vysokou účinností a tichým chodem. Design a funkce těchto chladičů MSI neustále zdokonaluje. Jaký je rozdíl mezi chladičem Twin Frozr II a Twin Frozr III?

MSI jako zavedený inovátor uvedlo první základní desku na světě vybavenou PCI Express sběrnicí 3. generace – MSI Z68A-GD80 (G3). Jaké jsou výhody PCI Express 3?

Nástroj MSI Afterburner je komplexní a nejúčinnější profesionální nástroj pro přetaktování grafických karet. Jeho oblibu dokládá i výsostné postavení v odborných médiích a mezi fanoušky přetaktování. Možnosti a funkce programu MSI Afterburner se neustále rozrůstají a uživateli nabízí pohodlnou cestu pro přetaktování a monitorování stavu své grafické karty. Funkce a možnosti MSI Afterburner zahrnují například:

Co zahrnují komponenty MSI Military Class II, které prokázaly, že zvládají i ty nejextrémnější podmínky a zátěž, ať je to extrémně vysoká i nízká teplota, nebo mechanická odolnost.?

  

  
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
23 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 10.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.