Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Vyhrajte jednu z deseti originálek Men of War: Assault Squad
Vyhrajte jednu z deseti originálek Men of War: Assault Squad
autor: Redakce PCT , publikováno 23.6.2011
Seznam kapitol
1. Soutěžní otázky
2. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Vyhrajte jednu z deseti originálek Men of War: Assault Squad

Soutěžte s námi o jednu z nejlepších multiplayerových válečných strategií současnosti. Má krásnou grafiku, svižné herní tempo a povedenou umělou inteligenci. Odpovězte nám na tři soutěžní otázky z válečné historie a můžete ji mít doma. Šance jsou veliké, soutěžíme celkově o deset originálek!


Ve spolupráci s distributorem herních titulů, společností 1C Publishing, jsme pro vás připravili následující tři otázky. Čas na jejich zodpovídání budete mít 14 dní, tedy do 7.7.2011. Hrajeme o deset strategických her Men of War: Assault Squad.

 

Příběh Men of War: Assault Squad je zasazen do prostředí druhé světové války, ve kterém nabídne mimo jiné zbrusu nový kooperativní režim. Budete mít přístup k armádám pěti národů – Ruska, Německa, USA, Británie a poprvé v historii Men of War také Japonska. Každá armáda má své vlastní jednotky, stroje a schopnosti. Hra také nabízí jedinečnou funkci „direct control“, která umožňuje hráči manévrovat s jednotkami pomocí směrových tlačítek místo klasického klikání myší. Můžete tak převzít ovládání tanku k rozdrcení překážek, nebo převzít ovládání jednotlivých vojáků během boje.

Různé historické prostředí a bojiště pro každý národ zajistí, že každou chvíli budou hráči čelit různým nepřátelům a taktikám. Každý národ bude mít také unikátní jednotku hrdinů se silnými schopnostmi. Může jít o vylepšenou střelbu pro celou jednotku, zvýšenou morálkou nebo poskytováním jiných výhod k poražení nepřátel. Užijete se skvělé bonusové schopnosti, jako jsou dálkově ovládané bomby, které srovnají se zemí celé bloky domů, letecké útoky, které zlikvidují blížící se tanky, speciální rozkaz útoků „Za matičku vlast!“ a mnoho dalšího…

Vylepšená a dynamická umělá inteligence zajišťuje, že žádná bitva nebude stejná, umělá inteligence souboje opravdu oplácí. Postupně si projdete širokou paletou prostředí. Válčit budete v západní a východní Evropě, Severní Africe a Pacifiku. Zahrajete si také až se čtyřmi přáteli pomocí LAN nebo během kooperativního online multiplayeru.

--- Soutěž ukončena ---

Soutěžní otázky

Vyhrajte Men of War: Assault Squad!

1. Víte, kdy německá armáda napadla Polsko?

2. Jaký den pak byla roku 1945 osvobozena Praha?

3. Na jaké město shodila americká armáda vůbec první atomovou pumu?


 

  
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
14 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 6.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.