Hlavní stránka Multimédia Flash a MP3 MP3 přehrávač iPod Nano: Ostrý jako břitva
MP3 přehrávač iPod Nano: Ostrý jako břitva
autor: Kyselý Lukáš , publikováno 14.11.2005

Společnost Apple ovládá od uvedení iPod shuffle přes 46 procent trhu MP3 přehrávačů na bázi flash paměti. Přesto pro mnohé uživatele nebyl tento model přijatelný z důvodů absence displeje a nepohodlnému ovládání. To byla pro Apple výzva k vytvoření přehrávače, který by byl kompromisem mezi drobným iPod shuffle a základním modelem iPod. Před pár měsíci proto do rodiny iPodů přibyl model s názvem iPod Nano. Pojďme si ho v následující recenzi přiblížit.


MP3 přehrávač iPod Nano: Ostrý jako břitva
Dočasným domovem pro iPod se stala elegantní černá krabice s reliéfem samotného přehrávače.

iPod Nano je přehrávač s vestavěnou flash pamětí, což znamená, že neobsahuje žádné pohyblivé části, ani harddisky, proto si s ním můžete jakkoliv házet a hudba v žádném případě nepřeskočí.

MP3 přehrávač iPod Nano: Ostrý jako břitva

Design je velmi luxusní ovšem už na úvod je třeba říct, že ,"není všechno zlato co se třpytí". O tom si ale povíme až v další kapitole.

MP3 přehrávač iPod Nano: Ostrý jako břitva
Po otevření krabice uvidíte to, na co jste celou dobu čekali. iPod Nano v celé své kráse.
To ale ještě netušíte jak je ,,ostrý".

Příslušenství

V krabici je pouze samotný přehrávač, sluchátka (+molitany), USB kabel, dock adaptér a instalační CD s programy a manuálem. Pokud vám nestačí, není nic snadnějšího než si vybrat ze široké nabídky dokoupitelných věcí. K těm patří pásek na paži, barevné obaly, sluchátka kombinovaná se šňůrkou na krk, nebo dobíjecí USB adaptér, který poslouží když nebudete mít počítač s USB porty  na dosah. Spousta nejznámějších výrobců aut také nabízí autorádia s přímou možností připojení iPodu.

MP3 přehrávač iPod Nano: Ostrý jako břitva 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
457 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 198.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.