Hlavní stránka Multimédia Digitální TV
LifeView Not Only TV - analogový + DVB-T tuner
Recenzenti počítačových komponent se k mnoha produktům dostanou snáz než obyčejní smrtelníci. Zavoláte do spolupracující firmy a pokud se na zápůjčce skutečně domluvíte, pak produkt je u vás za dva-tři dny. Já jsem chtěl přenosný USB digitální DVB-T tuner, který by se dal použít na cestách. Firma Abacus nabídla model s podivným názvem "Not Only TV" LV5H od firmy LifeView.
čtěte dále | autor : Kunčický Vít |
 
Mít televizní tuner v počítači dnes není nic neobvyklého a jsou dokonce i tací, kteří "počítačový" způsob sledování televize (a filmů) upřednostňují. Dnes je jasné, že uvažovat má smysl jen nad tunery, které umí DVB-T, případně nad kombinovanými typy se schopností přijmu digitálního i analogového signálu. A co k tomu přidat satelitní DVB-S2 tuner a FM rádio? Že takové řešení neexistuje? Tak to asi neznáte FlyTV Express X1...
čtěte dále | autor : Vlček Ondřej |
 
Dnes se podíváme na to, co nám (jako majitelům počítačů a budoucím nebo současným majitelům plochých televizorů s vysokým rozlišením HD ready a HDTV) přináší digitální zobrazení klasického analogového signálu, co nám přinese digitální televize DVB-T a DVB-S, a v poslední kapitole také co bude znamenat nástup televize HDTV.
čtěte dále | autor : Kwolek Jirka |
 
Když jsem minule na svém notebooku zkoušel kapesní USB televizní tuner LifeView a příliš jsem si s dodávanou aplikací "hrál", stávalo se, že systém občas zamrzl. Přičítal jsem to tehdy malému výkonu mobilního procesoru v notebooku. Z omylu mě vyvedl kapesní digitální tuner Terratec Cinergy XS, který po připojení na stejný notebook dokázal bez zaváhání hladce předvádět nejen příjem DVB-T (včetně funkce TimeShift), ale navíc dokázal zpracovat i klasické TV vysílání, přičemž stále briskně reagoval na pokyny dálkového ovládaní. P.S. Recenze obsahuje popis programu PowerCinema.
čtěte dále | autor : Kwolek Jirka |
 
Taky jim nevěříte? A koho tím vlastně myslím? No přece marketingové specialisty, lidi kteří se Vás snaží přesvědčit, že jen jejich technologie je jediná správná. A výsledek? Novinka se ještě pořádně neujme a už razí další. S DVB-T je to však jiné - kdo tuto digitální televizi na počítači zkusil jednou, už nechce nic jiného. Vstříc těm, kteří neradi "lezou" do počítače pak vyšli výrobci miniaturních USB přijímačů. Mezi nejmenší pak jistě patří TV-klíčenka LifeView Walker Q DVB-T.
čtěte dále | autor : Kwolek Jirka |
 
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.